303 Squadron: Battle of Britain

4303 Squadron: Battle of Britain indir - (Direkt indir)

303 Squadron: Battle of Britain, 2. Dünya Savaşı kahramanlarının hayatını benzersiz bir perspektifle resmediyor. 303 Filosuna katılarak, gerçekçi tarih tabanlı savaşlarda diğer pilotlarla savaşacaksınız, ama aynı zamanda 1. Kişi Mekanik Modunda uçaklarını onaracaksınız. RAF Northolt Üssü’nün açık dünyası, günlük yaşamın Savaş mücadelelerini deneyimlemenizi ve sayısız ek yan görevler keşfetmenizi sağlar.

Mevcut rollerin çeşitliliği sayesinde, Avcı Filosunun gerçek hayatını kucaklayabilecek ve yer ekibinden pilota kadar her rolün önemini öğrenebileceksiniz.

Oyun tamamen tarihi olaylara dayanıyor. Tüm karakterler, görevler, hatta uçak mekaniği bile en heyecan verici, benzersiz ve eşsiz deneyimi sunmak için kusursuz ve gerçekçi bir şekilde yeniden yaratılmıştır. En önemlisi, 303 Squadron: Battle of Britain, bir oyun değil, aynı zamanda 303 ve diğer filo kahramanlarına da bir övgüdür.

303 No’lu Avcı Filosu, Temmuz 1940’ta Polonya ve diğer ulusların pilotlarından oluşan Britanya’da kuruldu. İngiltere Savaşındaki diğer RAF birimlerinin yanında savaştı. 303. Filo, korkusuz tutumu, hassasiyeti ve profesyonelliği ile ünlüdür. İkinci Dünya Savaşı sırasında, Kraliyet Hava Kuvvetleri’nin en etkili birimlerinden biriydi.

Şimdi bu kahramanlar hakkında bilgi edinebilirsiniz. Ve onlardan biri olabilirsiniz.

Özellikler

Katılımcılar gözünden Savaş takviminde belgelenen gerçek bir gün geçtikçe çatışmalara dayalı görevler ve hava savaşları.
Gerçekçi fizik ve avcı uçakların gerçek parametrelerine dayanan hareketler.
Gizli yan görevler ve oyunu etkileyen karakterler içeren RAF Northolt Base’in açık dünyası.


303 Squadron: Battle of Britain indir - (Direkt indir)

43.665
OYUN BİLGİLERİ 11 Haziran 2019 19:54
303 Squadron: Battle of Britain

Tür: Aksiyon, Bağımsız Yapımcı, Oyun, Simulasyon

Platform: PC

Boyut: 4.5 GB

Crack: PLAZA 

Tarih: 31 Ağu 2018

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?