Age of Empires III DE The African Royals

4Age of Empires III DE The African Royals indir - (Direkt indir)

Bu İçerik Hakkında

2 yepyeni medeniyet ve krallık, Etiyopyalılar ve Hausalar ile Age of Empires III: Definitive Edition’a yönelik yeni içerikleri keşfederken Afrika’nın kalbine dalış yapın!

Afrika medeniyetlerine özgü Age mekaniklerini kullanarak her çağda yeni İttifaklar edinin ve müttefiklerinizin birimlerini kiralamak veya araştırmalarını yapmak için Nüfuzunuzu kullanın. Paralı Askerler, Müttefik birimleri, İthal Toplar ya da yeni Mitralyöz Deve’yi görevlendirmek için bir Saray inşa edin. Avlanan hayvanları yemlemek için bir Ambar inşa edin ve yiyecek toplanma oranını artırın ya da Sanga ve Zebu Sığırı ticareti yapmak için bir Besi Hayvanı Marketi inşa edin. Ordularınızı güçlendirmek için müttefiklerinize büyük bir miktarda Nüfuz temin etmek için efsanevi bir Kraliyet Ziyafeti düzenleyin.

2 Yeni Medeniyet

Etiyopya:
Shotel Savaşçıları düşman hatlarını yararken ve havan toplarınız düşman birimlerinin ve binalarının üzerine yağmur gibi yağan patlayıcılı atışlar yaparken Saraylarla ve Dağ Manastırlarıyla ”Afrika’nın Çatısı”nı eviniz hâline getirin. Düşman süvari hücumlarını engellemek için kudretli Oromoları eğitin, karşıdaki piyadelere rastgele atışlar yapmaları için Neftenyaları vazifelendirin ya da oyun tarzınıza yönelik en kusursuz stratejiyi oluşturmak için emrinizin altındaki müttefiklerden dilediğinizi kullanın.

Hausa:
Büyüleyici Griotlarla, kârlı Besi Hayvanı ticaretiyle ve etkili Üniversitelerle birlikte gelişen bir Hausa Krallığı inşa edin, ardından Maigadi muhafızları ve ithal toplarla size ait olanları koruyun. Becerikli Fulani Okçuları, hızlı Baskıncılar ve heybetli Lifidi Şövalyelerinden oluşan bir orduyla kısa sürede düşmanınızın imparatorluklarını yerle bir ederek onların önüne geçin.

3 Yeni Tarihi Savaş

Üç Kral Savaşı: Genç ve kıskanç bir kral olan Portekizli Sebastian, bir haçlı seferi bahanesiyle Fas’a bir istila başlatır. Ancak Saadiler etkilenmez ve işgalcilerle yüzleşmek için ordularını toplarlar. İberyalılar üstün teknolojiye, paralı askerlere ve yerel bir kukla sultanın desteğine sahip olsa da sultanın güçleri yurtlarını korumak için savaşır.

Hausa’nın Düşüşü: Şehirdeki elitlerin açgözlülüğünü ve ahlaksızlığını eleştirdiği için Hausa şehir devleti Gobir’den sürgün edilen bilgin, yazar ve askeri lider Usman dan Fodio, Batı Afrika’nın Sahel bölgesinde bir devrim başlatmak için Fulani göçebelerini, Hausa rençperlerini ve firari köleleri bir araya getirdi.

Prensler Dönemi: Bir asırdan fazla bir süredir yerel savaş lortları, gerileyen eski imparatorlukta iktidar için mücadele ederken Etiyopya, ayakta kalmaya çalıştı. Kassa Hailu adında bir adam devreye girene kadar çatışmalar çözümsüz gibi duruyordu. Etiyopya-Mısır savaşlarının da gazisi olan Kassa, ülkesinin paramparça oluşunu seyretmeye daha fazla dayanamadı. Savaş reisleri ile savaşacak ve ganimeti yoksul Etiyopyalı rençperlere hibe edecekti.


Age of Empires III DE The African Royals indir - (Direkt indir)

38.398
OYUN BİLGİLERİ 4 Ağustos 2021 02:57
Age of Empires III DE The African Royals

Tür: Oyun, Strateji, Türkçe Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 36.5 GB

Crack: CODEX 

Tarih: 2 Ağu 2021

Dil: Türkçe!

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?