Agent 01

0Agent 01 indir - (Direkt indir)

Agent 01’de Markz’ı kontrol ederek aksiyonlu bir hikaye yaşayacaksınız. Kahraman esarete girecek. Esaret suçlularla çevrili olacak. Markz, görünmeden geçmek için birkaç yeri kullanabilecek ve böylece oyunu sinsi bir şekilde tamamlamasını sağlayacak. Birinci şahıs olarak oynayabilirsiniz ve ana hedefte size yardımcı olacak çalışma araçları olarak orta menzilli bir silaha ve bir tabancaya sahip olacaksınız. Bütün bunlar, strateji ile birleştirildiğinde her şeyi mükemmel yapan çok fazla eylemle birlikte.

Oyun, tüm bölgeyi keşfedebileceğiniz ve bunu tamamlamak için bazı hedefleri yerine getirmeniz gereken kırsal bir bölgede geçiyor. İş aletleri olarak orta menzilli bir silahınız ve bir tabancanız olacak. Silahlı adamlarla dolu bir alanla yüzleşmek zorunda kalacaksınız.

Ünlü bir iş adamı olan çok zengin Michael, fidye için milyonlarca dolar isteyen bir çete tarafından kaçırılır. Kaçıranların talep ettiği miktarı ödemeye istekli olmayan kızı Laura, savaşta çok yetenekli eski bir gizli servis ajanı olan Markz ile tanışır. Ardından Laura, babasını kurtarmak ve Michael’ı güvenli bir şekilde esaretten kurtarmak için Markz’ı tutar.
Markz, birkaç gün sonra bir aramayı takip ederek kaçırma olayının yerini bulur ve şimdi zor bir görevi, Laura’nın babasını haydutlarla çevrili bir çalılığın ortasındaki bir yerden kurtarmaktır.


Agent 01 indir - (Direkt indir)

7.670
OYUN BİLGİLERİ 8 Mayıs 2022 21:34
Agent 01

Tür: Aksiyon, Basit Eğlence, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 7.6 GB

Crack: GOLDBERG

Tarih: 7 Mayıs 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?