Agony

6Agony indir - (Direkt indir)

Cehennemde kurulan platform üzerinde geçen Agony, birinci şahıs hayatta kalma oyunudur. Yolculuğunuza acı bir ruh olarak başlayacaksınız. Yol üzerindeki insanları kontrol edebilecek, onlar ile hayatta kalma mücadelesi vereceksiniz. İyi eğlenceler dileriz.

30 EKİM 2018 GÜNCELLEMESİ!

Sansürsüz yeni sürümü eklenmiştir.

Cehennem temalı korku – gerilim oyunu Agony, beklentileri karşılayamamış ve hatalar sebebiyle oyuncuların beğenisini kazanamamıştı. Oyunun çıkışından kısa bir süre sonra yapımcı Madmind Studios, yeni sansürsüz sürüm Agony Unrated üzerine çalıştıklarını duyurmuştu. Sonrasında ise finansal sıkıntılar sebebiyle bu fikirden vazgeçtiklerini belirtmişti.

Görünen o ki Madmind yeniden fikir değiştirmiş. Şirket, Agony Unrated’ın çıkış tarihini 31 Ekim olarak belirlediğini duyurdu. Orijinal Agony sahipleri, sansürsüz sürüm için %90’lık bir indirim hakkı kazanacaklar.

Unrated sürümünde 8 farklı hikaye sonu, yeni düşmanlar, yeni çevresel tehlikeler, daha fazla bulmaca, sansürsüz sahneler ve teknik geliştirmeler gibi yenilikler bulunuyor. Orijinal Agony’de oyuncular en çok hatalardan şikayet ediyordu. Bakalım Madmind, bu sürümle birlikte hataları giderecek mi.


Agony indir - (Direkt indir)

147.285
OYUN BİLGİLERİ 30 Ekim 2018 20:27
Agony

Tür: Aksiyon, Hayatta Kalma Oyunları, Korku, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 12.1 GB

Crack: CODEX

Tarih: 29 Mayıs 2018

Kaynak: TORRENTOYUNİNDİR.COM

Dil: İngilizce

Etiketler: , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?