Airport Simulator 2015

12Airport Simulator 2015 indir - (Direkt indir)

Airport Simulator 2015’te taksi yolunun kahramanı ol ve bir havaalanı görevlisini oyna.

Çok büyük uluslararası bir havaalanında heyecan verici çeşitli görevleri yerine getir ve güçlü uçak çekicisini, buz çözme aracını ve çok daha fazlasını kullan! Airport Simulator 2015’te apronda ve taksi yolunda birbirinden farklı görevler sunan toplam beş popüler uçak türünün ve 14 farklı araç bulunuyor.

İster yağmur yağsın ister güneş açsın, ister gece ister gündüz olsun bu işlerin yapılması gerekiyor. Uçuş operasyonlarındaki en küçük bir gecikmenin bile sana pahalıya mal olacağını unutmasan iyi edersin.

logo

Yiyecek – içecek, bagaj ve kargo meseleleriyle ilgilenirken uçağın yakıtını doldurmayı ve uçağı park etmeyi unutma. Takip aracının yardımıyla uçakları park alanlarına yönlendir ve ring servis otobüsüne binerek yolcuları taşı. Yer güç birimini gerekli pozisyona çek, yolcu merdiveni kamyonunu ya da körüğü hazırla ve çok daha fazlasını yap. Hava soğumaya başlayınca buz üzerindeki becerilerini ve kar küreme yeteneklerini test et. Airport Simulator 2015’te ayrıca eksiksiz bir araç filosu bulunuyor.

art1

Araçlar kapasitelerinin sınırına ulaşırsa araç hangarında çeşitli yükseltmelerle araçları geliştirebilirsin. Havaalanı operasyonlarının zaman baskısı ve sürekli artan taleplere yetişebilmenin tek yolu bu, çeşitli başarıların kilidini açarken biraz da yeteneklerinden faydalanman gerekecek.

Özellikler:
Heyecan verici havaalanı yönetimi ve uçak kullanma simülasyonu serisinin devamı
Pistler, iniş şeritleri, araç hangarı ve kule iletişimiyle kocaman bir havaalanı dünyası
Ring servis otobüsü, yolcu merdiveni kamyonu, körük, çekici kamyon, yemek kamyonu, kargo yükleyici, kargo uçağı, ben-zinlik, buz çözme aracı, yer güç birimi, takip aracı ve üç farklı kar temizleme aracı ile toplamda 14 kullanılabilir araç ve ma-kine.
Dinamik görev sistemi apronda ve taksi yolunda heyecan ve-rici sayısız görev sunuyor
Toplam beş farklı uçak türü
Gerçekçi hava ve yol trafiği (uçak kalkışları ve inişleri dahil)
Çeşitli başarılar ve kullanılan araçları geliştirme seçeneği
Kar, yağmur ve güneşli hava gibi çeşitli hava koşulları ve geceyle gündüz döngüleri
Telsiz iletişimleri dahil gerçekçi bir ses ortamı


Airport Simulator 2015 indir - (Direkt indir)

116.096
OYUN BİLGİLERİ 22 Nisan 2015 23:22
Airport Simulator 2015

Tür: Oyun, Simulasyon

Platform: PC

Boyut: 376.50 MB

Crack: PLAZA

Tarih: 22 Nisan 2015

Kaynak: Zamunda

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?