Aliens: Colonial Marines Collection

15Aliens: Colonial Marines Collection indir - (Direkt indir)

Alien delisi olanlar bilir, 1986’dan bugüne kadar çıkan ve Aliens filmine de gönderme yapılan birçok yapıt yaratıldı. Video oyunlarından tutun, live action videolarına kadar deli gibi takip ederdim. Hala da takip ediyorum. Kronolojik olarak ilk film 1979’dur ve yönetmeni Ridley Scott‘tur. İkinci filmi 1986 yılında James Cameron’un ellerinden çıktı ve Aliens (Yaratık 2) olarak vizyona girdi. Zamanının da en iyi bilim kurgu filmidir. Sırasıyla vizyona giren filmler; Alien, Aliens, Alien 3, Alien Resurrection, Alien vs. Predator, Aliens vs. Predator: Requiem ve son olarak Ridley Scott’un filmi Prometheus. Özellikle Ridley Scott’un yönettiği birçok filmin mükemmel olduğunu buraya not olarak düşüyorum.İlk olarak hikayenin anlatılış kısmından Prometheus’la başlamanızı öneririm.

Genel olarak Alien’ın kendisine özel bir felsefesi olduğu söylenir. Prometheus ise bu felsefeye güzel bir giriştir. İnsanların yaratılma sürecinden öte, Alien’ı kendi DNA’sından yaratan bir ırk olarak bahseder. Çok fazla detay vermeden sizi filmi izlemeye davet ediyorum ve asıl konumuz olan Aliens: Colonial Marines’e bakalım.

Eğer uzaylılara dair birçok konuyu merak ediyor ve Alien’lerin dünyasına girmek istiyorsanız işte sizin için ideal oyun.

Not : Ana oyun + 8 DLC paketi + tüm güncellemeler dahildir. Oyunun koleksiyon paketinde bugüne dek çıkarılmış bütün içerikler mevcuttur.


Aliens: Colonial Marines Collection indir - (Direkt indir)

108.232
OYUN BİLGİLERİ 10 Aralık 2017 16:28
Aliens: Colonial Marines Collection

Tür: Aksiyon, FPS, Korku, Oyun

Platform: PC

Boyut: 11.7 GB

Tarih: 20 Temmuz 2013

Kaynak: Torrentoyunindir.com

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?