Aliens: Fireteam Elite

3Aliens: Fireteam Elite indir - (Direkt indir)

İkonik Alien evreninde geçen Aliens: Fireteam Elite, gelişen Xenomorph tehdidini kontrol altına almak için gazi denizcilerden oluşan ateş takımının umutsuz bir savaşa sürüklendiği, iş birliğine dayalı bir üçüncü kişi hayatta kalma nişancı oyunudur.

Sen ve ateş takımın, Alien evrenine yeni hikayeler getiren dört eşsiz mücadelede çaresizce savaşırken iki oyuncuyla veya yapay zeka takım arkadaşlarıyla birlikte korkutucu Xenomorph ve Weyland-Yutani Sentetik düşman dalgalarıyla yüzleş. Kendi Koloni Denizcini oluşturup özelleştirerek çok çeşitli sınıflar, silahlar, teçhizat ve avantajlar arasından seçim yap ve bu heyecan verici hayatta kalma nişancı deneyiminde çok güçlü tuhaf varlıklarla savaş.

NİHAİ AV: Korkutucu Xenomorph tehditlerine karşı savaşarak UAS Endeavor Gemisinde konumlanmış bir Koloni Denizcisi olarak orijinal Alien üçlemesinden 23 yıl sonra gerçekleşen destansı olaylarda çok önemli bir rol oyna. Yeniden oynanabilir mücadeleler serisinde yeni hikayelerle birleştirilen büyüleyici görseller, ikonik düşmanlar, gerçekçi çevreler, güçlü silahlar, fütüristik ekipmanlar ve ürkütücü bir ses atmosferi; gişe rekorları kıran filmlerin hikayesini genişletiyor.

KOVANA KARŞI HAYATTA KAL: Her biri, zayıf denizcileri pusuya düşürmek, kurnazlıkla yenmek ve onların bağırsaklarını çıkarmak için kendi zekalarıyla tasarlanmış olan Facehugger’lardan Praetorian’lara kadar olan evrimsel ölçeğin yanı sıra 11 farklı Xenomorph içeren 20 düşman türünün üzerinde çok güçlü tuhaf varlıklarla yüzleş. Dünya dışı varlıklar, her açıdan ateş takımına saldırır, kapılardan ve deliklerden geçer, duvarlarda ve tavanlarda sürünerek ilerler ve olağanüstü bir vahşetle karanlıkta vurur. Bu dünya dışı varlık tehditlerine karşı hayatta kalmak için siper al ve ekip stratejilerinde ustalaş.

ATEŞ TAKIMINI ÖZELLEŞTİR: Her biri kendi özel yeteneklerine ve karakter avantajlarına sahip beş eşsiz sınıftan seçim yap: Topçu, Yıkıcı, Teknisyen, Doktor ve Gözcü. Uzaylı tehdidini yok etmek için 30’tan fazla silahtan ve 70’ten fazla moddan/ekten oluşan geniş bir cephanelik kullan. Eşsiz bir Zorluk Kartı sistemi, her Mücadele görevine yaklaşımı değiştirip her oyunla birlikte yeni bir deneyim sunarken yenilikçi bir Avantaj Panosu, yeteneklerini değiştirir ve geliştirir.


Aliens: Fireteam Elite indir - (Direkt indir)

35.386
OYUN BİLGİLERİ 24 Ağustos 2021 13:52
Aliens: Fireteam Elite

Tür: Aksiyon, Korku, Oyun, RPG

Platform: PC

Boyut: 15.2 GB

Crack: CODEX 

Tarih: 24 Ağustos 2021

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?