American Fugitive

5American Fugitive indir - (Direkt indir)

American Fugitive 3D, yukarıdan bakış açısına sahip, açık dünya ve tek oyunculu bir oyun deneyimi sunmanın yanı sıra, klasik sandbox aksiyon türüne de modern bir dokunuş sağlıyor. Oyunun geliştiriciliğini üstlenen Fallen Tree Games’in her iki kurucusu da AAA oyunlarında kapsamlı deneyime sahiptir. Bu oyunlara örnek olarak TimeSplitters, Crysis, Black ve Goldeneye 007: Reloaded verilebilir. .

ABD’deki Redrock County’ye hoş geldiniz! Sakin görünüşüne sakın aldanmayın, suç dünyasının kalbi burada atıyor.

Bu oyunda Will Riley rolünde oynayacaksınız. Aziz olmadığınız kesin, ancak bir katil de değilsiniz. Yine de babanızın hunhar cinayetinden dolayı demir parmaklıklar ardına koyulan sizsiniz. Babanız için tuttuğunuz yastan ve içinizdeki intikam ateşinden güç alarak hapisten kaçacak ve gerçek suçlunun peşine düşeceksiniz.

Hapisten kaçtıktan sonra yeniden yakalanmamak için halkın içine karışmanız gerekecek. Polisten bir adım önde olmak için yeraltı dünyasıyla iyi ilişkiler kurmalısınız.

1980’lerin güneydoğu ABD’sinde geçen American Fugitive, klasik filmlere ve eski zamanların sevilen oyunlarına saygı duruşunda bulunuyor.

Zamana karşı mücadele ederken şunu aklınızdan çıkarmayın: ADALET HER ZAMAN HUKUK YOLUYLA SAĞLANMAZ.

ÖNEMLİ ÖZELLİKLER

  • KLASİK SANDBOX AKSİYON TÜRÜNE MODERN BİR DOKUNUŞ: Çarpıcı 3D grafikleri, dramatik hikayesi, heyecanı doruklara taşıyan araba kovalamacaları, yok edilebilir çevre unsurları ve yukarıdan bakış açısıyla katliamı hiç olmadığı gibi deneyimleyin.
  • EŞSİZ BİR HİKAYE ÜZERİNE KURULMUŞ YETİŞKİNLERE YÖNELİK AKSİYON OYUNU: Kanun kaçakları ve yasa uygulayıcılarının ihanet, yozlaşma, gizem ve sürprizler üzerine kurulu hikayesini keşfedin.
  • ÇARPICI BİR AÇIK DÜNYA ORTAMI: 80’lerdeki ABD kırsallarının güzelliğini ve canlılığını taşıyan Redrock County’yi yürüyerek veya araçla keşfedin.
  • BİR SUÇLUNUN YAŞAMINA YÖN VERİN: Ev soyun, araba çalın ve tepeden tırnağa silahlanın. Ama sakın yakalanmayın!
  • SÜRÜŞ BECERİLERİNİZİ MÜKEMMELLEŞTİRİN: Sayısız araçtan birini seçin, gazı kökleyin, dünyanın dört bir yanına yayılmış görevlerde zamana meydan okuyun ve akrobatik atlayışlarda kendinizi sınayın.
  • SAYISIZ AKTİVİTE SEÇENEĞİ: Yeraltı dünyasının işlerini görebilir, gizli depoları ortaya çıkarabilir, sanat eseri kaçakçılığı yapabilir ya da ev veya mağaza soyabilirsiniz. Ne yaparsanız yapın, daima tetikte olun. Yozlaşmış polisler, sizi yeniden demir parmaklıklar ardına tıkmak için her yolu deneyecek.

American Fugitive indir - (Direkt indir)

77.490
OYUN BİLGİLERİ 21 Mayıs 2019 18:10
American Fugitive

Tür: Aksiyon, Bağımsız Yapımcı, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 1.1 GB

Crack: CODEX 

Tarih: 21 May 2019

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?