American Truck Simulator Washington

9American Truck Simulator Washington indir - (Direkt indir)

SCS Software, American Truck Simulator‘ın Washington eyaletinin ilk görüntülerini geçtiğimiz hafta yayımlamıştı. Şimdi ise tanıtım videosu ile resmi olarak bu yıl sonuna doğru yayımlanacağı duyuruldu. Steam sayfası bile açıldı! Oregon eyaletinin hemen üzerinde ve Kanada sınırının altında yer alan Washington eyaleti ile ABD’nin batı kıyıları tamamlanıyor. Manzaralı US 101 rotası burada da devam ediyor. Her ABD eyaleti gibi Washington da kendine ait ruhu ve hissi ile oyunda yer alacak. Manzaralar, endüstri, şehirler, limanlar ve yerleşim yerlerinde odaklanılmış. Washington’da taşımacılık konusunda eyalete özgün bir deneyim eklenmiş. Harita yayımlanana kadar Washington temalı özel blog yazıları ile geliştirme sürecine ilişkin ekran görüntüleri ve makaleler paylaşılacak.
Bu yeni deneyim aşağıdaki videonun girişinde gördüğümüz vinç ile konteyner yükleme olabilir mi? Bilmiyoruz ama ATS’ye yakışır!

Kenworth markasının tesisleri(daha önce gitmişlerdi) eyaletin Mount Vernon şehrinde bulunuyor. Muhtemelen tesisleri oyunda göreceğiz. Ayrıca Steam platformunun sahibi Valve şirketi de bu eyalette yer alıyor. Bellevue şehrinde onu da görmemiz mümkün olabilir. Başkenti Seattle olan eyaleti sabırsızlıkla bekliyoruz.

Ana oyun dahildir.İndirerek oynayabilirsiniz.


American Truck Simulator Washington indir - (Direkt indir)

51.870
OYUN BİLGİLERİ 11 Haziran 2019 20:42
American Truck Simulator Washington

Tür: Bağımsız Yapımcı, Ek Paketler, Oyun, Simulasyon

Platform: PC

Boyut: 3.4 GB

Crack: HOODLUM 

Tarih: 11 Haz 2019

Dil: Türkçe!

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?