Anuchard

0Anuchard indir - (Direkt indir)

Anuchard. Mucize ve barış yeri olarak biliniyordu, yukarıdaki göklerde asılı duran sınırsız bir lütuf diyarı. Beş eski Muhafız, krallığı ve sakinlerini açana kadar onu her türlü zarardan korudu. Anuchardian cenneti göklerden düştü ve aşağıdaki dünyanın yüzeyine çarptı. Sadece bir adanın küçük bir lekesi düşüşten sağ salim kurtuldu. Geri kalanlar, sadece Zindan olarak bilinen, bükülmüş bir dolambaçlı geçitler, vahşi büyü ve kısır canavarlar kütlesinde birleşti. İçerde bir yerde, beş hain Muhafız uyuyordu.

Hayatta kalan birkaç kişi, adadaki tek köy olan Orchard’da, Anuchard büyüsünden kalan çok az şeyi koruyarak hayatta kalmaya çalışırken nesiller geçti. Çiftçiler tarlalara yöneliyor, çöpçüler Zindan’da krallığın kemiklerini toplamaya çalışıyor. Hepsi, Audros Çanı’nı alacak, Zindan’a girecek ve Muhafızları uykularından uyandıracak ve kayıp cenneti geri getirecek olan Seçilmiş Kişi’yi, Bellwielder’ı bekliyor: Anuchard’ı cennete geri getirin.

Sonunda, Bellwielder’ın mantosunu almaya layık görüldünüz. Zindan bekliyor!

Herkes ve her şey için. Sen Bellwielder’sın ve Audros Bell senin en iyi arkadaşın.
Master the Bell! Sadece bir silah olarak değil, bulmacaların ve engellerin üstesinden gelmek için hayati bir araç olarak.
Bu sadece kör bir kargaşa aletinden daha fazlası. Düşmanları engellere çarpmak, yeniden konumlandırmak ve ileriye giden yolu temizlemek için geri tepme yeteneğini kullanın.
Zindandaki bulmacaları çözmek için Bell’i kullanın. Mermileri fırlatın, yapboz parçalarını hareket ettirin ve ilerlemek için yaratıcı bir şekilde kullanın!

Bellwielder olarak, Anuchard’ı göklere çıkarmak kaderinizdir – ancak bu, Orchard’a yolda yardım edemeyeceğiniz anlamına gelmez.
Kayıp köylülerin ruhlarını kurtarmak için Zindan’ı keşfet ve onları yeniden canlanma ritüeliyle Orchard’a geri götür!
Canlanan her köylü, arayışınıza katkıda bulunacaktır. Çiftçiler, şefler, şifalı bitkiler, hepsi size ve köye yardım edecek.
Zindanda daha da derin girişimlere hazırlanın. Orchard tarafından sağlanan malzemeleri kullanarak yemek pişirin, ardından savaşa katılın!


Anuchard indir - (Direkt indir)

3.310
OYUN BİLGİLERİ 24 Nisan 2022 14:38
Anuchard

Tür: Aksiyon, Bağımsız Yapımcı, Macera, Oyun, Strateji

Platform: PC

Boyut: 280.5 MB

Crack: DARKZER0

Tarih: 21 Nisan 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?