Assault Suit Leynos

0Assault Suit Leynos indir - (Direkt indir)

Bir klasik uyanıyor – Assault Suit Leynos, yüksek çözünürlükle geri döndü! Sevilen Mega Drive klasiği, üst düzey uzaylı patlama deneyimi için yepyeni HD görsellerle yeniden karşınızda, yoğun robot savaşına hazırlanın!

Dünya, dördüncü dünya savaşının ve azalan kaynakların etkisiyle sarsılırken, uluslar arasındaki zorlu ateşkes insanlığın yıldızlara ulaşmasına tanık oluyor. Koloniler yerleşmiş, kaynaklar çıkarılmış ve geleceğin yıldızlar daha parlak görünüyor. Ve barış nihayet mümkün görünürken, uzayın en derin bölgesinden bilinmeyen bir düşman ortaya çıkarak insanlığı tehdit ediyor. Onları yalnızca bir şey durdurabilir: Assault Suit Birliğini konuşlandırmak!

  • Yepyeni HD görseller ve sesler, eski tip oyun tasarımıyla birleşerek çok sevilen Mega Drive klasiğini günümüze getiriyor.
  • Uzaylı tehdidini uzaya geri göndermek için bir Assault Suit’e atla ve side-scrolling uzaylı patlatmalı aksiyonun sekiz aşamasını deneyimle!
  • AS’ini yıkıcı silahlardan oluşan büyük bir koleksiyonla donat, her aşamadaki alt görevleri tamamla ve sonraki savaşta kullanılacak daha fazla silahın kilidini aç.
  • Atari Modu oyunla karıştırmak üzere çok sayıda oyun değiştiricisinin kilidini açarak veya Klasik Modu deneyerek, seçkin bir AS pilotu olmak için gerekenlere sahip olup olmadığını gör!

Assault Suit Leynos indir - (Direkt indir)

6.375
OYUN BİLGİLERİ 30 Ağustos 2016 18:13
Assault Suit Leynos

Tür: Aksiyon, Oyun

Platform: PC

Boyut: 2.7 GB

Crack: CODEX

Tarih: 30 Ağustos 2016

Kaynak: TORRENTOYUNİNDİR.COM

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?