Atelier Ryza: Ever Darkness & the Secret Hideout

0Atelier Ryza: Ever Darkness & the Secret Hideout indir - (Direkt indir)

Serinin bu son çıkan, yeni bir “Atelier” dünyasını anlatan başlığının konsepti, “Az da olsa, birlikte gelişen gerçek hayattan gençler”dir.
Bu, yetişkinliğe adım atmak üzere olan ve kendileri için neyin herşeyden önemli olduğunu keşfeden bir kız ve arkadaşlarının hikayesidir.
Daha önce hiç yaşamadıkları durumları keşfeden ana karakterlerin hikayesini anlatabilmek için, bu dünyanın esintisini hissetmenizi sağlayacak doğal gölgelerle dolu alanlar yarattık.Grafikler daha da geliştirilerek, günlük yaşam ve maceralar dünyası yeni bir şekilde anlatılmıştır.

Ana noktalar
■İleri "Synthesis" sistemi & "Location Points"
Oyuncuların öge oluşturmak için malzemeleri birleştirdiği "Synthesis" sistemi yenilendi.
Artık sentez etkilerinin görsel olarak da anlaşılmasının yanı sıra sistem, formül geliştirmenin keyfine daha önce hiç olmadığı kadar varmanızı sağlıyor.
Ayrıca, oyuncuların sentez yoluyla oluşturabileceği "Location Points" da ekledik!

■Yeni malzemeler toplamak için farklı ögeler kullanın!
Sentez için gerekli malzemelerin "Gathering" işleminde edinilen ögeler, toplanmalarında kullanılan araçlara bağlı olarak değişirler, böylece istediğiniz ögeleri elde etmeniz kolaylaşır.

■Şiddetli dövüşler
Sıra tabanlı komuta dövüş ve gerçek zamanlı unsurların bir araya gelmesi ile, yaptığınız seçimlerin sonucu belirlediği şiddetli dövüşlerin keyfine varın!Bu sistem, arkadaşlarınızla bağlarınızın hiç olmadığı kadar güçlendiğini hissetmenizi sağlayacak.

Hikaye
Ana karakter Ryza adında sıradan bir kızdır.
Sıkıcı köy hayatından bıkmıştır ve hayallerinden bahsetmek ve nefes kesen maceralar planlamak için yakın arkadaşlarıyla gizli bir yerde toplanmak üzere köyden kaçar.
Bir gün, engel tanımayan Ryza ve tayfası ilk keşif gezileri olarak "sahilin karşısındaki yasak adaya" gitmeye karar verirler.
Simyacı ve orada tanıştıkları diğer arkadaşlarıyla birlikte, asla unutamayacakları bir "yaz macerasına" atılırlar.


Atelier Ryza: Ever Darkness & the Secret Hideout indir - (Direkt indir)

17.580
OYUN BİLGİLERİ 19 Aralık 2019 15:19
Atelier Ryza: Ever Darkness & the Secret Hideout

Tür: Oyun, RYO

Platform: PC

Boyut: 14.7 GB

Crack: CODEX 

Tarih: 28 Eki 2019

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?