Baldur’s Gate 3

9Baldur’s Gate 3 indir - (Direkt indir)

 
Baldur’s gate üçe başlayacaklar ve ilk iki oyunu hiç oynamamışlar için hikayeyi kısa bir özet geçeyim, üçüncü oyunun incelemesi en alt kısımdan devam edecektir.
Oyunu anlamak için, dünyanın bu hale neden geldiğini anlamak lazım bunu en kısa ve anlayabileceğiniz şekilde yazıyorum.
Baldur’s Gate I ve Öncesi
Allah katında kaderlerin her şeyin yazılı olduğu Levh-i mahfûz’u çalmak için, Azrail Şeytan’nın kışkırtmasıyla çüretkâr bir girişimde bulunur. Tabi ki de bu durum Yüce Allah’ı çok kızdırır ve bu cüretkar denemeleri sonucunda ikisini Dünyaya postalar bu durum beklediğimiz gibi dünyayı kaosa ve yaşanılması zor bir yer olmaya itecektir. Yetim olan karakterimiz ilmin göbeğinde büyümektedir, cahiller dünyasında bilgili olmanın ne gibi zorluklar getireceğiniz malumunuzdur. Cahil liderlerden biri her şeye vergi ona vergi buna vergi, onu da asın, bunu da asın kafasında oraya, buraya zulüm etmektedir. Tek çatlak sesler bizim olduğumuz kütüphaneden çıkmaktadır. Birgün hocamız Ahmet efendiye tehlikede olduğumuz bilgisi gelir, apar topar kütüphaneyi terk ederken yolda hain, şerefsiz, ♥♥♥♥♥♥ evladı lider bizi yakalar. Hocamız Ahmet efendi bizi korurken burada can verir ve biz bugün yaşa, yarın savaş mantığıyla kaçarız. Devamı tahmin ettiğiniz gibi.
Baldur’s Gate II oh adamım işte bu oyun Rpg’nin dibine vurduğu bir oyun özünde Şeytan’nın tahtına kadar yolculuk ediyoruz ama o yolculuk yok mu, o yolculuk işte o anlatılmaz yaşanır.
Baldur’s Gate II: Enhanced Edition kesinlikle alın oynayın ve rpg oyunun nasıl olması gerektiğini görün. Onca sene geçti garanti türkçe yama yapmıştır güzel arkadaşın biri bulmanız kolay olabilir. Birinci oyunda hali hazırda steam da alt yazılı hali mevcut onu da oynayabilirsiniz önerilir.
” Kişisel fikirler ve yazı ”
İsimleri yadırgamayın yirmi seneden fazla geçti üstünden aklımda kalacak olsa o isimler burada oyun oynamıyor, bir yerde profesörlük yapıyordum. Ama bu oyun kalemimin güçlenmesine sebep oldu, ingilizce bilmediğim için 12 li yaşlarda oyunu oynarken hikayesini de kendim uyduruyor ve yazıyordum o yüzden Baldur’s ve Ultima Online teşekkür etmem gereken oyunlar.
Hay ananı sikeyim zaman nasılda geçtin sen. Beyaz tüplü ekrandan oynardım oyunu heyecanla gecenin karanlığında korkarak, korkudan çişim gelerek yine de kalkamazdım başından.
Baldur’s Gate III
İncelemesi buradan devam edecek.

Oyun gayet akıcı, detaylı grafikler karakter oluşturma ekranı, vb. Oyuna girip oynadığınızda fark ediyorsunuz ki çok detaylı güzel ve muazzam olabilir. Bir çok oyuncunun güvenini beğenisi kazanan Larian S bunu size verebilir gönül rahatlığıyla oyunu alarak çok fazla sıkmadan rafa kaldırıyorum çıkana kadar onlarca saat daha gömeceğim zamanları dört gözle bekliyorum.
Eksi olarak sanırım bugları vs. yazmama gerek yok sonuçta erken erişim. Ancak şunu yazmak zorundayım yeniliğe her zaman hazırım bu oyun Bgs den çok divinity olmuş.
Bu beni rahatsız etti mi? Evet bir tık.
Bu oyundan zevk almamı engelledi mi? Yok hiç engellemedi, hoşuma gitti hatta. ( Daha iyi olmuş diyemeyeceğim ama hoş olmuş.) Ama üstüne kesinlikle ekstra bir şeyler eklemeli.
Peki almakta acele etmeli miyim ? Eh yani uzun zamandır bekliyorsan neden olmasın? Kararsız kalmışsan biraz daha bekle.

Güncellemeler;
4.1.83.2651 -> 4.1.83.3931 GÜNCELLEMESİ
https://www2.zippyshare.com/v/96Pf6LJV/file.html | https://pixeldrain.com/u/x9GzUhs3
4.1.83.3931 -> 4.1.83.5246 GÜNCELLEMESİ
https://www2.zippyshare.com/v/nBYhWM4L/file.html | https://pixeldrain.com/u/CcvVH3NE


Baldur’s Gate 3 indir - (Direkt indir)

64.759
OYUN BİLGİLERİ 6 Ekim 2020 22:01
Baldur’s Gate 3

Tür: Macera, Oyun, RYO, Strateji, Yıldız Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 65.59 GB

Crack: 4.1.83.5246 GOG

Tarih: 6 Ekim 2020

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?