Best Month Ever!

0Best Month Ever! indir - (Direkt indir)

Louise, 1960’ların sonlarında ABD’de hayatının bir yolculuğuna çıkarken, oğlu Mitch’e genellikle acımasız modern dünyada nasıl gezineceğini göstermeye çalışırken, duyguların roller coaster’ına katılın.

Hele 20’li yaşlarının sonlarında, sizin gözetiminiz altında 8 yaşında zeki bir çocukla bekar bir anneyseniz, iyiyi kötüden ayırmak hiç kolay olmadı. Hepimizin bildiği kritik birkaç anda yaptığınız her seçim, hayatımızı bir saniye içinde tamamen değiştirebilir, Mitch’in nasıl bir insan olduğunu ve kendi adamı olduğunda ona hangi değerlerin rehberlik edeceğini etkileyebilir.

Louise’in hayatının neden bugünkü haline geldiğine dair ipuçları bulun, başka hiç kimsenin sindiremeyeceği kadar önemli kararlar alın ve Mitch’e bağımsız, tatlı ve dünyayı fethedecek kadar cesur olması için görmesi gerekenleri gösterin.

Kararlarınız GERÇEKTEN önemli! Mitch’in bir kişi olarak gelişimini takip etmek için yaptığınız her seçim, üç temel istatistiğe olumlu veya olumsuz puanlar ekler: Doğruluk, Güven ve İlişkiler. Bu, Mitch’in oyunun sonunda hangi tür sonlara ulaşacağını etkiler – toplamda 9 benzersiz son vardır!

1960’lar birden fazla yönden çalkantılıydı – Aşk Yazı, Vietnam Savaşı, tarihteki büyük kargaşadan kurtulanlar ve kaybedenler.

Ülke çapında seyahat edin ve Louise’i hedeflerinden caydırabilecek veya yardımcı olabilecek çok sayıda karakterle tanışın – çoğu kişinin çoktan gittiğini düşündüğü en tartışmalı gruplar da dahil.


Best Month Ever! indir - (Direkt indir)

9.994
OYUN BİLGİLERİ 5 Mayıs 2022 20:05
Best Month Ever!

Tür: Bağımsız Yapımcı, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 11.37 GB

Crack: RAZOR1911

Tarih: 5 Mayıs 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?