Beyond Enemy Lines 2 Tank Base

6Beyond Enemy Lines 2 Tank Base indir - (Direkt indir)

2008 – Dün sabah saat 06:00’da Büyük Kafkasya’nın güneyinde bulunan Abhazya özerk bölgesi ile iletişim kaybedildi. Ele geçirilen radyo konuşmalarında yoğun bir askeri hareketlilikten bahsedildi. Hala hasarın ne boyutta olduğunu ve işgalci güçlerin kökenini bilmiyoruz.

İstihbarat şuanda bir durum raporu sağlayamıyor. Bölgedeki tüm uydular devre dışı ve uyduları yeniden yönlendirmek biraz zaman alacak. O zamana kadar körüz.

Ve biz burada devreye giriyoruz: yerdeki gözümüz sen olacaksın! Düşman hattının ötesinde düşman hareketliliğini gözlemle ve içlerine sızıp kaos ve karmaşaya yol aç!

Ne yapman gerektiğini biliyorsun! Kargaşa ve karışıklık yaratırken düşmanı araştıracak, tespit edecek ve yok edeceksin. Yeteneğin ve taktiksel kararların önemli olduğu bu acımasız, şiddetli deneyimde geniş ve çizgisel olmayan görevlerde düşmanlarınızla çarpışın!

Her durum için doğru araç gerece ihtiyacın var. Beyond Enemy Lines 2’de, 20’den fazla farklı silahı, 9 benzersiz eklentiyle özelleştirebilirsin. Saniyeler içinde Saldırı Tüfeği’ni değiştirerek bir Keskin Nişancı Tüfeği’ne çevirebilirsin! Bunu kendi yararına kullan ve her durumu lehine çevir. Bir düşman gücünü uzaktan indirmen mi gerekiyor? Bir susturucu ve dürbün takarak onu uzaktan indir. Sayıca azsın ve bir düşman asker bölüğü senin konumuna mı yaklaşıyor? Hafif makineli tüfeğini namlualtı lazeriyle özelleştir ve daha yüksek bir yere doğru çekilirken düşman güçlerini bastır.

Beyond Enemy Lines 2 geniş ve çizgisel olmayan çevrelerde şiddetli bir deneyim sunar. Sıkı ormanlardan, klostrofobik yeraltı sığınak tesislerinde yakın dövüş mücadelelerine. Her göreve kendine ait bir stratejiyle yaklaşmakta özgürsün.

Kendi yolunu seçmekte tamamen özgürsün – Ateşlenen silahlar veya sessiz suikastçi – senin seçimin!

  • 10+ saat uzunluğunda hikaye
  • Geniş, sınırlanmamış ve çizgisel olmayan görevler
  • Dinamik ve önceden belirlenmemiş yapay zeka sayesinde yüksek derecede yeniden oynanabilirlilik – her oynayış farklı!
  • Her görevden sonra başarımlarına göre detaylı Görev Değerlendirmesi
  • Tabancalardan, Saldırı Tüfekleri’nden Ağır Makineli Tüfekler’e kadar 20’den fazla farklı silah
  • İhtiyacına göre silahlarını özelleştirebileceğin 9 benzersiz eklenti
  • Geniş savaş meydanlarında sürebileceğin araçlar

Not:
Oynayış tarzınıza ve yeteneğinize göre hikaye süresi yüksek oranda değişebilir. Beyond Enemy Lines 2 çok zorlayıcı taktiksel bir FPS oyunudur, hayatta kalmak için yüksek seviye yetenek gerektirir! Bu oyunda ustalaşmak için tutku ve özveri gerekir!

Fetih
Önemli hedefleri kontrol altına almak için 32 oyuncunun mücadele ettiği geniş ölçekli bir oyun modudur. En fazla hedefi elinde tutan takım öne geçer ve düşman biletlerini azaltır. Raundun sonunda en fazla bileti olan takım kazanır. Öldürmeler ve hedef ele geçirmeleri sana para olarak geri döner, böylelikle yeni silah ve ekipman satın alabilirsin. Önceden belirlenmiş sınıflar yok!

Takım Ölüm Maçı
Bu modda senin takımın karşı düşman takıma karşı yarışır, kendini ve takım arkadaşlarını korurken bir yandan da alt edebildiğin kadar düşman alt etmen gerekiyor. Piyade birlikleri ölümüne birbirleriyle savaşıyor. Öldür ya da öl!

Eşli Oyun
Özel olarak tasarlanmış görevlerde diğer 3 arkadaşınla veya yabancılarla yapay zekaya karşı savaş. Veya izin ver "Rastgele Eşli Oyun Görev Üreticisi", düşman hattının ötesinde benzersiz bir işbirlikçi operasyon üretsin.

Özelleştirilmiş Sunucu
Beyond Enemy Lines 2 özelleştirilmiş ve eşler arası (P2P) sunucuları destekler, Özelleştirilmiş Sunucu Dosyaları oyun klasörü içerisine dahil edilmiştir. Kendi kurallarınla kendi sunucunu kurmakta özgürsün.
Senin sunucun – kuralları sen koyarsın!

Bot Desteği
Tüm çok oyunculu oyun modlarında tam bot desteği mevcuttur!

ERKEN ERİŞİM UYARISI!
Lütfen Beyond Enemy Lines 2’de bulunan çok oyunculu oyun modlarını Erken Erişim ürünü olarak düşünün. Tek kişilik bir oyun yapımcısı olarak bu boyutta hem çok oyunculu hem de tek oyunculu modları aynı anda piyasaya sürmek neredeyse imkansız. Oynanış ve Sunucular stabil ve kapsamlı yapılan testlerde oyunu bozan bir hata ile karşılaşmadık. Bazı özelliklerin kısmen bitmiş olmadığını / son rütuşların yapılmadığını veya mükemmel bir şekilde dengelenmediğini göz önünde bulundurun.

Topluluk geribildirimi en değerli şeydir, lütfen geribildirimlerinizi ve düşüncelerinizi iletin!

Eğer Beyond Enemy Lines 2’yi sadece Çok Oyunculu modu için satın almak isterseniz, oyun çıkışından itibaren 1-2 ay beklemenizi tavsiye ederiz.


Beyond Enemy Lines 2 Tank Base indir - (Direkt indir)

99.834
OYUN BİLGİLERİ 14 Eylül 2019 19:27
Beyond Enemy Lines 2 Tank Base

Tür: Aksiyon, Bağımsız Yapımcı, Oyun

Platform: PC

Boyut: 14.4 GB

Crack: SKIDROW 

Tarih: 8 Ağu 2019

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?