Beyond Space Remastered

0Beyond Space Remastered indir - (Direkt indir)

Beyond Space son teknoloji 3D uzay vuruşu oyunu olup oyuncunun en yi Uzay operasında karanlık komplolara bölünmesine olanak sağlar.

Keşfedilecek gezegen sistemlerinin, nebulusların ve astreoid alanlarının puanlaması. Tam ayrıntılı 3D Grafikler, büyüleyici, güzel boyanmış uzay manzaraları, muhteşem ve özel efektler, gerçekçi parlamalar, ışıklar, güneş ışıltıları ve yansımaları,

Ortam ile yoğunlaşan ve dinamik, mükemmel ses efektlerine sahip herşey.

Sen, galaksiyi kapsayan karmaşaya itilen bir uzay maceraperesti ve kiralık pilot Max Walker’sın.

EN MÜKEMMEL HOLLYWOOD BAŞARISINI ELİNDE TUTAN EPIC UZAY YOLCULUĞU

Max Walker Gezegenler birliği ile bir anlaşmaya vardığında yolculuğumuz başlar ve kısa sürede galaksiyi kapsayan bir karmaşa anında başlar.

Görev, uzayın ulaşılabileceği yerlere gider, birçok farklı rakip ile savaşmasını, korsan liderler ile buluşmasını, siyasetçiler, yenilmez liderler ve hırslı liderler ile planlama yapmasını sağlar – bunların tümü galaksinin yüzünü değiştiren bir uzayda birleştirilir.

English konuşan aktörlerin seslendirdiği diyaloglar ve sahneler ile zenginleştirilen ve sizi kendine çeken bu orijinal öyküye dalın.

GÜÇLÜ UZAY SAVAŞÇILARINI KONTROL EDİN

Geminize binin, pilotunuzun becerilerini fıçı tonolarına, destekli atmalara, “Gelen” uyarı sistemine, kuyruğu sallanan düşmanlara ve yönlendirilen misillere yönlendirin…

Hangardaki çok sayıda gemiyi harekete geçirin ve silahlarınızı, kalkanlarınızı ve yüzlerce kombinasyon için olan düzinelerce eşya arasında yakıcıları seçin… herhangi bir durumla yüzleşin.

AKILLI DÜŞMANLAR

Beyond Space’deki düşmanlar akıllıdır ve kendlerini AI’lerinden ayırır. Farklı üniteler kendi savaş alanı taktiklerini yerine getirir. Hava filoları vurmak için bir araya gelecek olup, burada korsanlar daha düzensiz bir şekilde hareket edecektir… bu da onların daha tahmin edilemez olmalarını sağlayacaktır.


Beyond Space Remastered indir - (Direkt indir)

13.811
OYUN BİLGİLERİ 24 Ağustos 2016 09:17
Beyond Space Remastered

Tür: Aksiyon, Macera, Oyun, Simulasyon

Platform: PC

Boyut: 891 MB

Tarih: 24 Ağustos 2016

Kaynak: TORRENTOYUNİNDİR.COM

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?