Binary Domain Collection

2Binary Domain Collection indir - (Direkt indir)

Cyborg’ler, Android’ler, robotlar… Çoğu zaman filmlerde ve oyunlarda gördüklerimiz, bize düşman, insanlığı yoketmeye çalışan varlıklar olarak karşımıza çıktılar ve çıkıyorlar. Halbuki ünlü bilimkurgu yazarı Isaac Asimov, bizlere “Robot yasası”yla farklı olacağını söylemişti:

1- Bir robot hiçbir şekilde insanoğluna zarar veremez; veyâ pasif kalmak suretiyle zarar görmesine izin veremez.

2- Bir robot kendisine insanlar tarafından verilen komutlara 1. kuralla çelişmediği sürece itaat etmek zorundadır.

3- Bir robot 1. ve 2. kurallarla çelişmediği sürece kendi varlığını korumak zorundadır.

Görünüşe göre popüler kültürün ürünleri Termintor, Robocop’taki “kötü” robot, Matrix’teki makineler, I-Robot gibi filmlerde, robotlar hep düşman ve kötü olmuştur. Görünüşe göre şimdi de sıra Binary Domain’de

Robot dansı mı yapsak ne yapsak?

Binary Domain, çoğu robot konulu film ve oyunda olduğu gibi gelecekte geçiyor. 21. yüzyılda küresel ısınma etkisini iyice arttırmış ve dünyanın büyük bir kesimini yaşanamaz hale getirmiş durumda. Şehirlerin çoğu sular altında kalmış ve hükümetler, su seviyesinin üstünde yaşanabilecek yeni şehirler kurmuşlar. Tabi ki ölen milyonlarca insanın yerine konacak iş gücünde robotlar kullanılmış. Amerikan robotik şirketi Bergen ise, bu iş gücünü sağlayarak dünyanın en büyük robotik şirketi haline gelmiş. Ancak Japon “Amada” şirketi, Bergen’e kendi teknolojilerini çalma suçundan dava açmış, Amerikan şirketinin bağlantıları nedeniyle bu dava kapanmış.

BU PAKETİN İÇERİSİNDEKİ ÜRÜNLER

Screenshot_3


Binary Domain Collection indir - (Direkt indir)

27.005
OYUN BİLGİLERİ 3 Haziran 2016 09:06
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?