BioShock 2 Remastered

1BioShock 2 Remastered indir - (Direkt indir)

BioShock 2, kabına sığmayan birinci şahıs nişancı aksiyonu ve ödül kazanmış etkileyici hikayenin mükemmel karışımını sunuyor. Rapture koridorları yeniden geçmişteki günahlarla yankılanıyor. Atlantik’te kızları su altı şehri Rapture’a kaçıran bir canavar var. Rapture’ın tanıdık yüzü Big Daddy rolündeki oyuncular, görünmeyen bir düşmanı kovalarken soruları cevaplamaya ve hayatta kalmaya çalışacak.

Özellikler:

  • Yüksek Çözünürlüklü Dokular, Modeller ve Arayüz
  • 4K Resolution Desteği
  • The Protector Trials
    • Bir çağrı alıyorsun: Tenenbaum’un olabildiğince çok ADAM çalarak Sofia Lamb’in planlarını bozmak için senin yardımına ihtiyacı var. Protector Trials’a katıl: silah ve Plasmid ustalığının sınırlarını zorlayacak müthiş savaş görevlerini yerine getir. Her Trial’da amacın Little Sister’ını ADAM bakımından zengin bir cesede götürmek ve o kıymetli ADAM’ları toplarken güvenliğini sağlamak. Little Sister hedefine yaklaştıkça düşman da güçleniyor. Onlarla baş edebilir misin?

      Her Trial’da görevi canlı tutacak üç özgün silah ve Plasmid’in yanı sıra, oyuncunun önceki bütün ekipmanları tamamlaması halinde kazanacağı dördüncü bir bonus ekipman daha bulunuyor.


BioShock 2 Remastered indir - (Direkt indir)

62.838
OYUN BİLGİLERİ 16 Eylül 2016 10:36
BioShock 2 Remastered

Tür: Aksiyon, FPS, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 13.2 GB

Crack: CODEX

Tarih: 16 Eylül 2016

Kaynak: TORRENTOYUNİNDİR.COM

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?