Blade of Darkness

0Blade of Darkness indir - (Direkt indir)

Soulsborne türüne öncülük eden savaş mekanikleri ve rol yapma öğeleri içerdiğine inanılan Blade of Darkness (tam ismiyle Severance: Blade of Darkness) 2001 yılında Rebel Act Studios tarafından geliştirilen bir hardcore fantezi aksiyon macera oyunuydu. Oyuncuları kan ve vahşete doyuran oyunda dört farklı karakter sınıfından birini seçiyor ve dünyayı Kaos’un güçlerinden kurtarmaya çalışıyorduk.

Bundan 20 yıl önce bu oyunu oynamış olanlar, bunun gerçekten de türünün en iyi örneklerinden biri olduğu konusunda hemfikir olacaklardır. Silah çeşitliliği, vahşet seviyesi, son derece başarılı atmosferi, dört sınıfın da birbirinden farklı oynanış sunması gibi öğelerle bugün bile zevkle oynanacak bir oyundur kendisi.

İşte o “zevkle oynanacak” kısmına artık son derece yakınız çünkü SNEG Blade of Darkness’ın Ekim ayında Steam ve GOG’a geleceğini açıkladı. Bu yeni versiyonda oyunun güncel sistemlerde daha iyi çalışabilmesini sağlayacak yenilikler bulunacak ama grafiklerde vs bir değişiklik olmayacak. Yani geniş ekran desteği, daha yüksek çözünürlük vs bekleyebilirsiniz ama bu bir Remaster değil.


Blade of Darkness indir - (Direkt indir)

28.575
OYUN BİLGİLERİ 8 Ekim 2021 03:21
Blade of Darkness

Tür: Aksiyon, Oyun, RYO

Platform: PC

Boyut: 1.2 GB

Crack: DOGE 

Tarih: 7 Eki 2021

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?