Bolu

2Bolu indir - (Direkt indir)

Türkiye’nin en güzel bölgelerinden biri olan Abant Gölü’nde geçen bu oyun sizlere renkli bir deneyim ve farklı bir oyun sunuyor.

Bolu oyununda aslında bir rüyadasınız ve hayatta kalmaya çalışıyorsunuz. Oyunun başında, şehirden çok uzakta bilinmeyen bir arazide işe yeni başlamış bir işçisiniz.

Orada görev yapıyorsunuz ve bir dostunuzun ondan habersiz önem verdiği bir silahını çalıyorsunuz.

Başına bir silahı çaldığı için geleceklerden habersiz işçi bunun etkisinde kalarak bir rüya görür ve o rüyada çalıştığı mekandaki radyo kulesinde, bir yangın meydana geldikten sonra iş arkadaşları ile ortadan kaybolur.

Bu olay sonrasında yani aslında oynadığınız karakterin rüyasında bir anda kendini Bolu Abant Gölü’nde bulur ve macera başlar.

Oyunun ana yerinde geçen Bolu Abant Gölü gerçek dışı olduğundan bir adadır. Orada sizleri farklı hayvanlar bekliyor olacak.

Hayatta kalmanız ve evinizi kurup etrafı keşfetmeniz gerekecek. Ve hatta yer altında birileriyle anlaşma yaparak oradan yani rüyanızdan kurtulmanız gerekecektir. Orada bulmanız gereken birkaç şey olacak, terk edilmiş bir oteldeki kilitli bir odanın şifresini bulmak gibi.

Abant’ta yalnız değilsiniz. Bildiğinizden farklı bir oyun olan Bolu hem hikaye hem simülasyon hem görev hem hayatta kalma içeren karma bir geniş çaplı olmayan hikaye tabanlı bir oyundur. Hayatta kalma oyunu olan Bolu zor bir oyundur. Sizi kaybolduğunuz adada gerçek veya gerçek dışı şeyler karşılıyor.

Tezgah kurabilir kastığınız madenleri ezip toz haline getirip oradan kurtulmak için bir adım daha atabilirsiniz.

Acıktığınızda sıcak kamp ateşinde et pişirip yiyebilirsiniz. Oyunun ana amacı o adadan kurtulmaktır. Sizi o adadan birileri almak zorunda yoksa rüyanızda öldüğünüz gibi gerçekte de ölürsünüz.

Oyunda çeşitli madenler vardır. Bunları birleştirip mermi yapımında kullanılabilir ve saldırgan hayvanlara karşı mücadele edebilirsiniz.

TEZGAH KURUN
Rüyanızda balık avlamanız sandığınızdan daha kolay… Basit balık ağı üretin, kurun ve balıkları avlayın.

İNŞA EDİN
Gece saldırgan hayvanlardan korunmak ve tezgah gibi masaları kurmak için bir sığınak inşa edin.

PİŞİRİN
Kastığınız et balık vb. Şeyleri pişirerek karnınızı doyurun.


Bolu indir - (Direkt indir)

38.736
OYUN BİLGİLERİ 25 Haziran 2022 20:59
Bolu

Tür: Aksiyon, Hayatta Kalma Oyunları, Macera, Simulasyon, Türkçe Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 3.74 GB

Crack: DARKSİDERS

Tarih: 25 Haziran 2022

Dil: Türkçe

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?