Borderlands Game of the Year Enhanced

6Borderlands Game of the Year Enhanced indir - (Direkt indir)

İçerik ve geliştirmelerle dolu, her şeyin başlangıcı olan işbirlikli nişancı-yağmacı oyununu keşfedin! Her biri benzersiz RPG yeteneklerine sahip tetiği çekmeye hazır dört paralı askerden biri olarak sayısız silah kullanın. Güçlü uzaylı teknolojisi Vault’un peşinde kanunsuz ve çorak gezegen Pandora’da mücadele edin. Yeni silahlar, görsel yükseltmeler, 4 eklenti paketi ve daha fazlasıyla çokça övülen FPS/RPG oyununun tadını tek başınıza veya arkadaşlarınızla çıkarın!

Sayısız Silah: Roket fırlatan tüfekler, düşmanları ateşe veren tabancalar, yıldırım ateşleyen SMG’ler ve çok daha fazlası.
Radikal Tasarım: Elle çizilmiş dokularla bir araya getirilen geleneksel oluşturma teknikleri Borderlands’e ikonik tasarımını verir.
Yoğun Araç Çarpışmaları: Direksiyonun başına geçerek çılgın bir araçlar arası çarpışmaya girin.
Co-op Çılgınlığı: 4 kişiye kadar olabilen ekibinizle rakiplerinizi mahvedin.
YENİ:
GÖRSEL OLARAK GÖZ ALICI: Geliştirilmiş karakter modelleri, ortamlar, silahlar ve dokularla, 4K görüntüye sahip Borderlands hiç bu kadar iyi görünmemişti.
YENİ SİLAHLAR: Zaten sayamayacağımız kadar çok vardı, biraz daha ekledik.
YENİ KARAKTER KAFALARI: Annenizin dediği kadar güzel olun.
YENİ ALTIN SANDIKLARI VE ANAHTARLAR: Daha fazla yağmalama!
VE DAHA FAZLASI!
AYRICA:
DOCTOR NED’İN ZOMBİ ADASI: Jakobs Cove olarak bilinen ve bir şirkete ait olan küçük şehre girin ve “”yürüyen ölü”” dedikodularına bir son verin. Yeni bölgeler, yeni görevler, yeni düşmanlar, Aman Tanrım!

MAD MOXXI’NİN UNDERDOME İSYANI: Ünlü olarak geri döneceğiniz – ya da hiç dönemeyeceğiniz – civardaki tek karşılaşma arenasında yüzlerce düşmanla karşılaşarak Marcus Bank’in büyük açılışını kutlayın.

GENERAL KNOXX’UN GİZLİ CEPHANESİ: Daha fazla Borderlands hikayesi ve ne yapacağınızı bilemediğiniz kadar daha fazla ganimet ister misiniz? Yeni silahlar, görevler, araçlar ve daha fazlasını ekleyin!

CLAPTRAP’İN YENİ ROBOT DEVRİMİ: Bu yıkıcı macera, sizi korkunç bir yeni tehditle savaşmaya davet ediyor: Eski arkadaşlarınız claptrap’ler tarafından büyük bir başkaldırı!

Borderlands Game of the Year Enhanced REPACK 5.7~6.7 GB İNDİR
fg-optional-french.bin
fg-optional-german.bin
fg-optional-italian.bin
fg-optional-japanese.bin
fg-optional-spanish.bin
İSTEDİĞİNİZ DİLLERİ İNDİRİRKEN ÇIKARTABİLİRSİNİZ.


Borderlands Game of the Year Enhanced indir - (Direkt indir)

29.898
OYUN BİLGİLERİ 5 Nisan 2019 22:10
Borderlands Game of the Year Enhanced

Tür: Aksiyon, Oyun, RPG, Yıldız Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 15.7 GB

Crack: PLAZA

Tarih: 3 Nisan 2019

Kaynak: Torrentoyunindir.com

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?