Borderlands: The Pre-Sequel

3Borderlands: The Pre-Sequel indir - (Direkt indir)

Borderlands: The Pre-Sequel! ile sizi Pandora’nın ayına götürecek olan macera roketine atlayın ve önünüze gelen her şeyi vurun, her eşyayı toplayın!

Borderlands 2’nin kötüsü Handsome Jack’in hikâyesini Claptrap’in ve serinin en ünlü kötü adamlarından bazılarının da dâhil olduğu yeni oynanabilir karakter listesinden bir karakter ile keşfedin. Pre-Sequel türe bambaşka bir yaklaşım getiren ve oyuncuların çok sevidği, FPS ile RPG’yi birleştiren mekaniklere çok sayıda yeni özellik katıyor.

Düşük yerçekimi sıçramalarıyla havada süzülün ve yeni buz ve lazer silahlarını kullanarak düşmanları yukarıdan haklayın. Ayın topraklarını yepyeni yıkım ve kargaşa yaratma olanakları getiren yeni taşıtlar ile keşfedin.
Bir (ya da iki, ya da üç) arkadaşınızı yanınıza alın, rokete atlayın ve yepyeni bir Borderlands macerasına atılın!

Ayda kargaşa yaratın: Her sıçrayışta ayın düşük yerçekimini hissedin. Yeni düşmanları, yeni buz ve lazer silahlarıyla haklayın!

Handsome Jack’in yükselişi: Handsome Jack’in nasıl güç kazandığına şahit olun. Ünlü Borderlands kötülerinin geçmiş hikâyelerini öğrenin. Her şeye tersten bakın ve hikâyeye Handsome Jack’in tarafından şahit olun.

Yeni anti kahramanlar: Wilhelm the Enfoncer, Nisha the Lawbringer ve Athena the Gladiator gibi dört yeni karakter sınıfından birini seçerek oynayın. Savaş için tasarlanmış Claptrap prototipi olarak oynayın! Handsome Jack’in yanında çalışın!


Borderlands: The Pre-Sequel indir - (Direkt indir)

40.312
OYUN BİLGİLERİ 13 Ekim 2014 20:23
Borderlands: The Pre-Sequel

Tür: Aksiyon, Oyun, RPG

Platform: PC

Boyut: 5.00 GB

Crack: RELOADED

Tarih: 16 Ekim 2014

Kaynak: Zamunda

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?