Bound By Flame

12Bound By Flame indir - (Direkt indir)

Spiders Studios tarafından geliştirilen oyunda bir ateş iblisi tarafından zehirlenen ve insan üstü güçlere sahip olan bir karakterin rolüne bürünüyoruz. Bu aşamada seçim tamamen bize kalacak. Bu güçleri iblislerin yolunda mı kullanacağız, yoksa insani yönlerimizi koruyacak mıyız? Bir aksiyon-rpg oyunu olan Bound by Flame ilgi çekici bir yapım.

İçinizdeki şeytanı evcilleştirin ya da onun güçlerini açığa çıkarın.

Yedi Buz Lordu ve onların Ölü Orduları tarafından yıkıma uğramış bir dünyada, bir alev iblisi tarafından ele geçirilmiş bir askersiniz.

Bütün seçimlerinizin sonuçlarının karşınıza çıkacağı bu RPG’de içinizdeki iblisin güçlerini açığa çıkarmak ya da onu reddedip insanlığınızdan ödün vermemek arasında seçim yapmalısınız.

Yetenek ağaçları yoluyla yeteneklerinizi ve savaş stilinizi istediğiniz gibi geliştirin: bir Warrior olarak ağır silahlar kuşanın, Ranger’ın çift hançerini sinsice kullanın, ya da Pyromancer’ın yıkım gücü yüksek alev büyülerini tercih edin. Yanınıza, Vertiel’ın korku salan yaratıklarına karşı verdiğiniz taktik ve tepkiye dayalı gerçek zamanlı epik savaşlarda size yardımcı olacak karakter sahibi yoldaşlar alın. Tehlike büyüdükçe içinizdeki ruhunuza göz dikmiş iblisin gücü size daha da cazip gelecek…

Hangi yolu seçeceksiniz?


Bound By Flame indir - (Direkt indir)

80.332
OYUN BİLGİLERİ 9 Mayıs 2014 18:42
Bound By Flame

Tür: Aksiyon, Oyun, RPG

Platform: PC

Boyut: 4.63 GB

Crack: CODEX

Tarih: 8 Mayıs 2014

Kaynak: Zamunda

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?