Cat Cafe Manager

1Cat Cafe Manager indir - (Direkt indir)

Bir Cat Cafe Manager’ın hayatı sizi bekliyor! Büyükannen sana uykulu Caterwaul Way köyünde küçük bir kafe bıraktı ve yeri onarmak, yerlileri etkilemek ve yerel kedi nüfusuyla arkadaş olmak sana kalmış. Kollarını sıvama, aletleri çıkarma ve çekiçlemeye başlama zamanı. Doğru tavır, menü ve tabii ki doğru kedilerle kedi kafeniz şehrin gündemi olabilir.

Bu doğru, Caterwaul Way çok sayıda olağanüstü kedigillere ev sahipliği yapıyor. Kafe, köylüleri sevindirmek ve rahatlatmak için onların evi olabilir. Kim bilir, belki onların varlığı dilleri gevşetir ve Caterwaul Way’in sırlarını keşfetmenize yardımcı olur… kedileri sokaklardan alıp onlara bir yuva verir.

Kafe, siz varana kadar harap ve terk edilmiş durumdadır, ancak bu, birazcık yağlamanın (ve paranın) çözemeyeceği bir şey değildir.
Kafeyi yenileyin, ardından uygun gördüğünüz şekilde dekore edin ve genişletin ve kedilerin – ve insanların – rahatlaması için davetkar bir yer yaratın!
Doğru insanları işe alarak, iş yüklerini yöneterek ve becerilerini geliştirmelerine yardımcı olarak yetenekli bir personel oluşturun.
Müşterinizin ihtiyaçlarını karşılayan özel yemekler ve diğer menü öğeleriyle kafe deneyiminizi daha da geliştirin.

İyi bir kafe, iyi yiyecek ve içeceklerin sunulduğu bir restorandan daha fazlasıdır. Fark ilişkilerde yatmaktadır. Caterwaul Way’de bu, hem kedilerle hem de kasaba halkıyla arkadaş olmak anlamına gelir.
Onu büyütmeye çalışan genç bir müzisyen olan Finley veya anlatacak çok uzun hikayeleri olan yerel kayıkçı Bonner gibi çeşitli yerel köylülerle arkadaş olun ve ilişkiler kurun.
Yerel kedilere bakın, arkadaş olun ve sonunda onları sahiplenin. Her sokak kedisi benzersizdir ve kafenizi biraz farklı hale getirecektir.
İpuçlarının kilidini açmak ve sonunda Caterwaul Way’in sırlarını öğrenmek için insan ve kedi arkadaşlarınızı mutlu edin.


Cat Cafe Manager indir - (Direkt indir)

7.420
OYUN BİLGİLERİ 15 Nisan 2022 16:07
Cat Cafe Manager

Tür: Oyun, Simulasyon, Strateji

Platform: PC

Boyut: 422.8 MB

Crack: CHRONOS

Tarih: 14 Nisan 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?