Chernobylite

14Chernobylite indir - (Direkt indir)

Farm 51, bir süredir üzerinde çalıştığı Chernobylite oyununun resmi duyurusunu yayınlanan kısa bir video ile gerçekleştirdi. Sci-Fi öğelerine sahip olan oyunun korku ve hayatta kalma dinamiklerini barındıracağı da açıklandı.

Get Even ekibinin yeni oyunu Chernobylite duyuruldu
Adından da anlaşılabileceği gibi Çarnobil faciasını temel olarak alan oyun, Ukrayna’da geçecek. Bu büyük nükleer felaket sonrasında farklı bir hikayeye odaklanacak olan yapımın, komplo teorileri ile dolu bir hikayeye sahip olacağı da gelen bilgiler arasında.

Daha önce Get Even isimli oyunu geliştiren Farm 51 tarafından yapılan oyun Unreal Engine 4 grafik motorunu kullanacak. Hatırlarsanız ekip Get Even isimli oyunda fotorealizm tekniğini kullanmıştı. yani ekip tıpkı get Even’da olduğu gibi gerçekte var olan mekanları 3D tarama yöntemi ile oyuna aktaracak ve çok daha gerçekçi grafikler ile karşımıza çıkacak. Zaten oyunun grafiklerine ve atmosferine baktığımızda gerçekten de farklı durduğunu görüyoruz. Henüz çıkış tarihi konusunda bilgi verilmeyen oyunun ilk videosuna aşağıdan göz atabilirsiniz.


Chernobylite indir - (Direkt indir)

94.141
OYUN BİLGİLERİ 17 Ekim 2019 10:51
Chernobylite

Tür: Aksiyon, Bağımsız Yapımcı, Erken Erişim, Macera, Oyun, RYO, Simülasyon

Platform: PC

Boyut: 30 GB

Crack: v25360

Tarih: 16 Ekim 2019

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?