Citizen Sleeper

0Citizen Sleeper indir - (Direkt indir)

In Other Waters’ın geliştiricisinden ve Guillaume Singelin’in çarpıcı karakter sanatına sahip Citizen Sleeper, yıldızlararası bir kapitalistin kenarlarında hayatta kalmaya çalışan binlerce insana ev sahipliği yapan harap bir uzay istasyonu olan Erlin’s Eye’da geçen anlatısal bir RPG’dir.

Siz bir uyuyansınız, sizi geri isteyen bir şirkete ait yapay bir bedende sayısallaştırılmış bir insan bilincisiniz. Eye’ın tanıdık olmayan ve renkli sakinleri arasında ilerleyin, bir sonraki döngüyü görmek için hayatta kalmayı umuyorsanız, arkadaşlıklar kurmanız, geçiminizi sağlamanız ve bu garip metropolün fraksiyonlarında gezinmeniz gerekiyor.

Krizdeki bir sistemin kenarında terk edilmiş bir istasyon. Yıkılmış, kaotik, asi ve canlı – idealistler tarafından kurumsal bir çöküşün gölgesinde kuruldu. Şimdi anarşik ittifaklar, köhne fraksiyonlar ve şirket kontrolünün ağırlığından özgür olma ortak arzusu tarafından bir arada tutuluyor.

Avlularda çalışın ya da bir bar vardiyası yapın. Nadir bileşenler için pazarları arayın veya biraz sokak yemeği alın. İttifaklar kurun veya bozun, gerçekleri ortaya çıkarın ve sizi avlayanlardan kaçın. Her seferinde bir döngü olmak üzere hayatta kalmayı ve nihayetinde gelişmeyi öğrenin.

İstasyon, hayatın her kesiminden karakterlere ev sahipliği yapıyor ve yıldızlar arasında bir varoluş sağlamaya çalışıyor. Kurtarıcılar, mühendisler, bilgisayar korsanları, barmenler, sokak yemeği satıcıları, her birinin onları buraya getiren bir geçmişi var. Hangisine yardım etmek istediğinizi seçersiniz ve birlikte geleceğinizi şekillendirirsiniz.


Citizen Sleeper indir - (Direkt indir)

3.539
OYUN BİLGİLERİ 5 Mayıs 2022 21:40
Citizen Sleeper

Tür: Bağımsız Yapımcı, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 1 GB

Crack: RAZOR1911

Tarih: 5 Mayıs 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?