Command & Conquer: Red Alert 3

23Command & Conquer: Red Alert 3 indir - (Direkt indir)

Electronic Arts, oyuncuların favori gerçek zamanlı strateji serisini yeni özellikler, güçler, teknolojiler ve farklı bir dünya ile geri getiriyor; Red Alert 3! Artık sadece tek başınıza değil, co-op olarak arkadaşlarınız ile birlikte oynayabilir ve düşmanlarınıza karşı iş birliği yapabilirsiniz.

Önceki oyunlarda, iki grup arasında (Allies vs Soviets) Müttefiklerin (Allies) zaferiyle sonuçlanan bir savaş anlatılıyordu. Bu savaşın ardından, Sovyetler çaresizlik içinde bir zaman makinesi icat eder ve zamanda geriye giderek Albert Einstein’i öldürürler. Amaçları, Müttefikler’in kendileri yenerken kullanıları silah teknolojisinin üretimine engel olmaktır. Normal zamana geri döndüklerindeyse, her şey değiştiği için yepyeni bir dünya ve bu yeni dünyanın kontrolü için üç farklı grup arasında geçen yeni bir dünya savaşı ortaya çıkar.

Red Alert 3, böyle yaratıcı bir senaryo eşliğinde oyuncuların karşısına çıkıyor. Ve her zaman olduğu gibi, farklı grupların farklı hikâyelerini oynayabiliyor ve oyunun geleceğine sizler karar veriyorsunuz.


Command & Conquer: Red Alert 3 indir - (Direkt indir)

163.148
OYUN BİLGİLERİ 15 Temmuz 2014 18:23
Command & Conquer: Red Alert 3

Tür: Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 6.62 GB

Crack: RELOADED

Tarih: 28 Ekim 2008

Kaynak: Zamunda

Dil: İngilizce

Serial: MPPX-BVLG-DJTQ-JDJ7-XRLD

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?