Cooking Simulator

2Cooking Simulator indir - (Direkt indir)

Şeflerin en büyüğü ol! Her tür alet ve tezgahla dolu, gösterişli ve gerçek bir mutfağın başına geç. 60’tan fazla tarifin kilidini açıp onlarda ustalaş ya da sevdiğin şeyleri pişirmek için gerçek hayattaki düzinelerce ürünü kullan. Her şeyin gerçekçi fizik kurallarına uyduğunu da aklından çıkarma!

Mutfağında bir şefin ihtiyacı olan her şey var. Izgaralar, ocaklar, gaz ocakları, fırınlar, bin bir çeşit tencereler, tavalar, tabaklar, bıçaklar, spatulalar ve karıştırıcılar! Hepsinin de ötesinde kilerinizde bulunan 120’den fazla ürün kullanımınıza amade: et ve balık, meyve ve sebze, süt ürünleri ve sayısız sıvılar. Ekstra tat katacak tüm baharat ve bitkiler de cabası!

Gerçekçi bir aşçılık deneyimi! Ürünlerin görünümünü ve tadını, pişirme ısısına göre belirlemek senin elinde. Gerçek hayatta bir patatesi nasıl dilimliyorsan, bifteği nasıl çeviriyorsan ya da bir çorbayı nasıl kaynatıyorsan burada da aynı fizik kuralları geçerli Pişirme tekniklerini öğrenip yemekleri servis etmeye başladıkça, zamanla daha iyi bir şef olmaya başladığını fark edeceksin.

Kariyer modu, sıfırdan zirveye doğru uzanan bir aşçılık yoludur. Görevin, kendine ve restoranına şöhret kazandırmaktır. İşin temelinden başla ve giderek daha karışık yemeklerin kilidini aç. Ayrıca bu süre zarfında daha fazla müşteriye hizmet edip şöhret ve deneyim kazan. Tariflerinde ve işinde ustalaştıkça sayısız özellik ve beceriye ulaşacaksın.

Yine de kuralına göre oynamak istemezsen, Serbest modda oynamak hoşuna gidecektir. Tüm tariflere, ürünlere ulaşıp hiçbir baskı altında olmadan istediğin şeyi hazırlayabilirsin. Hiçbir şeyi pişirmesen bile olur! Oyun dinamikleri sana sınırsız imkânlar sunacaktır. Bıçakları dart gibi fırlat, kesme tahtalarını domino gibi diz, bütün mutfağı ateşe ver, fırını havaya uçur ve yangın söndürücüyü kullanarak günü kurtar!


Cooking Simulator indir - (Direkt indir)

14.189
OYUN BİLGİLERİ 8 Haziran 2019 18:15
Cooking Simulator

Tür: Bağımsız Yapımcı, Basit Eğlence, Oyun, Simulasyon

Platform: PC

Boyut: 2.9 GB

Crack: PLAZA 

Tarih: 6 Haz 2019

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

22
Yorumlar

Please Login to comment
avatar
 
Resim Yükle
 
 
 
18 Comment threads
4 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
20 Comment authors
Volkanfnchisimsizmeowshipnix Recent comment authors
  Abone Ol  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
Volkan
Volkan

Oyun bende açılıyor fakat menüde donup kalıyor

fnch
fnch

lütfen yardım edin oyun beyaz ekranda kalıyor ayrıca crack dosyasını bulamadım.

meow
meow

ya beyaz ekran geliyo sonra atıyo şuna bi admin el atsın kaç kişi bekliyoruz ayıptır

isimsiz
isimsiz

burda oyun açılmıyorsa oyun indir club dan indir açılıyor

shipnix
shipnix

Beyler beyaz ekran sadece bir süre oluyor oyunu kapatmayın ekrana tıklayıp bozmayın biraz bekleyin açılıyor oyun

mayk
mayk

acilmiyor diyenlere, oyun sorunsuz calisiyor, hatta grafikler baya iyi ingilizce bilmeyenler icin oyunu turkcede oynayabiliyorsunuz.

Mert
Mert

oyun bende açıldı crack yaptınızmı?

Emir
Emir

Beyaz ekran dan sonra atıyor oyun crack de yaptım