CORPSE FACTORY

0CORPSE FACTORY indir - (Direkt indir)

CORPSE FACTORY saf bir gerilim tarafından yönlendirilen görsel bir romandır. Yıldızlardan oluşan bir kadro tarafından gerçekleştirilen tam İngilizce seslendirme ile psikolojik bir gerilim filmi. Hikayenin bir parçası olun ve bu tüyler ürpertici masalın sonunu etkileyin. Emi Evans’ın (Nier:Automata) vokal performansı ve Alec Shea’nın bestelediği müzikle atmosferik orijinal film müziği ile kendinizi karanlığa bırakın.

Fısıltılar ve söylentiler, bir yangın gibi şehirde yayılıyor. Tuhaf bir web sitesinin mırıltıları, birkaç kişiden fazlasının ilgisini çekmeye başladı – en karanlık arzularını yerine getirmek için aşırı riskler almaya istekli insanlar.

Corpse Girl’s Web Sitesi , sözde, kullanıcıların tanıdıkları birinin ölümünü talep etmelerine izin veriyor. Tek gereken önerilen kurbanın bir fotoğrafı. Bir resim yüklendikten sonra, web sitesi birkaç gün içinde kurbanın ruhunu yok etmeyi vaat ediyor.

Web sitesinin kurbanları, öldürülmeden önce görünüşe göre kendi cesetlerinin bir fotoğrafını alıyorlar. Fotoğraflara tarih damgası basılmıştır… Belki de tahmini bir ölüm zamanı? Web sitesinin özgünlüğü en iyi ihtimalle sorgulanabilir. İlginç bir konuşma konusu haline geldi ve daha fazlası değil.

Ve yine de… İnsanlar şehir genelinde garip şekillerde ölmeye başladığında, web sitesi anında ilgi odağı haline gelir. Son kurbanların hepsinde tuhaf fotoğraflar bulundu – kendi cesetlerinin fotoğrafları, ölmeden sadece saatler önce çekildi…


CORPSE FACTORY indir - (Direkt indir)

4.378
OYUN BİLGİLERİ 1 Haziran 2022 12:39
CORPSE FACTORY

Tür: Basit Eğlence, Korku, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 929 MB

Crack: DARKSİDERS

Tarih: 1 Haziran 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?