Crowns and Pawns: Kingdom of Deceit

0Crowns and Pawns: Kingdom of Deceit indir - (Direkt indir)

Bu büyüleyici Avrupa gizemli macerasında geçmişin efsaneleri yeniden hayat buluyor.

Crowns and Piwns , Broken Sword, Monkey Island, Still Life, Syberia ve diğerleri gibi klasiklerden ilham alan modern bir-point and clicka macerası. Oyun, maceracıların dünyasına Avrupa’nın daha az keşfedilmiş tarihini vurgular. Litvanya Büyük Dükalığı’nın efsanevi hikayelerini deneyimleyin, KGB’nin kötü şubesini gün ışığına çıkarın, bulmacaları çözün ve asla taç giymeyen Kralın sırlarını ortaya çıkarmak için ipuçlarını takip edin.

Hikaye, beklenmedik bir şekilde Litvanya’da bir ev olan büyükbabasından bir miras alan Chicago, Milda’dan bir kızı takip ediyor. Avrupa’ya doğru yola çıkar, ancak vardığında bilinmeyen bir adam tarafından mirasından vazgeçmesini talep ederek tehdit edilir. Kararlı ve meraklı bir şekilde, eski evi keşfederek 15. yüzyıla kadar uzanan eski belgeleri ve ipuçlarını keşfeder. Çok geçmeden Milda, uzun zamandır kayıp olan gizemli bir kalıntıyı bulmak için tehlikeli bir arayışa sürüklenir…

Güzel ortamlarda gizlenmiş öğeleri bulmayı, envanterinizin içeriğini yaratıcı bir şekilde birleştirmeyi, ilginç diyalog seçimlerini ve daha fazlasını içeren klasik point-and-click bulmacaları!

Modern bir dünyada geçen, Avrupa’nın her yerinde gerçek yaşam konumlarını içeren tarih ve mitlerin bir karışımı.

Modern grafik özelliklerinin bir dokunuşuyla hayat bulan güzel el boyaması sanat.

Bulmacaları çözmek (veya eğlence için!) için ana karakterin görünüşünü değiştirin.

Güzel ortamlarda gizlenmiş öğeleri bulmayı, envanterinizin içeriğini yaratıcı bir şekilde birleştirmeyi, ilginç diyalog seçimlerini ve daha fazlasını içeren klasik tıkla ve tıkla bulmacaları!


Crowns and Pawns: Kingdom of Deceit indir - (Direkt indir)

5.942
OYUN BİLGİLERİ 6 Mayıs 2022 18:41
Crowns and Pawns: Kingdom of Deceit

Tür: Basit Eğlence, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 689.03 MB

Crack: DOGE

Tarih: 6 Mayıs 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?