Darksiders Genesis

3Darksiders Genesis indir - (Direkt indir)

Yaradılışın şafağından beri, varoluşun dengesini korumak KONSEY’in görevi. Konseyin emirlerini ise, onlara biat etmiş ve karşılığında muazzam güçler bahşedilmiş olan KIYAMET ATLISI Nephilimler (iblislerle meleklerin olağanüstü birleşiminden zuhur etmiş varlıklar) yerine getiriyor. Fakat Kıyamet Atlıları bu güç karşılığında ağır bir bedel ödemişler: güçlerini ilk olarak kendi türlerinin diğer üyelerini yok etmek için kullanma emri almışlar. Cennette yaşanan kanlı bir savaşın ardından emre itaat eden Kıyamet Atlıları diğer Nephilimleri yok etmişler.

Bu trajedinin etkisinden hala çıkamayan SAVAŞ ve ÇATIŞMA’ya yeni bir görev veriliyor: İblislerin gizemli kralı LUCIFER Cehennemdeki baş iblislere olağanüstü güçler vererek Denge’yi bozma planları içinde ve Savaş ile Çatışma’nın bunu engellemesi gerekiyor. Cehenneme inip bu baş iblisleri avlayacaklar, bilgi toplayacaklar ve nihayet Denge’yi bozmaya ve tüm yaradılışı ortadan kaldırmaya yeltenen bu karmaşık iblis komplosunu boşa çıkaracaklar.”

DARKSIDERS: GENESIS iblis ordularından meleklere kadar her türlü dost ve düşmanın ortasında, ateş saçan silahlar ve savrulan kılıçlarla Cehenneme gidip geri geldiğin gerilim ve aksiyon yüklü bir macera oyunu. Genesis ile oyuncular orijinal oyunun hikayesine geçmeden, DARKSIDERS dünyasına yakından bakıyor ve ÇATIŞMA adındaki kıyamet atlısıyla tanışıyorlar.

Özellikleri:
Yeni oynanabilir karakter Kıyamet Atlısı Çatışma olarak meleklere ve şeytanlara karşı savaş
Tek oyunculu modda müthiş mücadelelerde silahşörler Savaş ve Çatışma arasında anında geçiş yap
İki oyunculu koop modunda Darksiders’ın destansı dünyasını keşfet ve ortalığı kasıp kavur
Orijinal Darksiders hikayesinin öncesinde geçen yeni bir hikaye görevini deneyimle ve Yedi Mühür’ün köklerini keşfet
Oyunda yeni beceriler, silah geliştirmeleri, yaratık çekirdekleri ve başka öğeleri toplayarak kuvvetini ve kudretini arttır


Darksiders Genesis indir - (Direkt indir)

78.458
OYUN BİLGİLERİ 5 Aralık 2019 21:08
Darksiders Genesis

Tür: Aksiyon, Macera, Oyun, RPG, RYO, Yıldız Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 9 GB

Crack: HOODLUM 

Tarih: 5 Aralık 2019

Kaynak: Torrentoyunindir.com

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?