DARQ

3DARQ indir - (Direkt indir)

YARDIM LLYOD UYAN!

DARQ, Lloyd’un hikâyesini anlatıyor, rüyada olduğunun farkında olan bir çocuk. Lloyd’un talihsizliğine göre, rüyası hızla bir kâbusa dönüşüyor ve tüm uyanma girişimleri başarısızlıkla sonuçlanıyor. Bilinçaltının en karanlık köşelerini keşfederken, Lloyd fiziğin yasalarını bükerek ve rüya dünyasının akışkan dokusunu manipüle ederek kâbusta nasıl hayatta kalacağını öğrenir.

DUVAR YÜRÜYÜŞÜ, GİZLİLİK, BULMACALAR

Yerçekimine meydan okuyan bulmacalardan ayrı olarak, Lloyd yakınlardaki düşmanlardan saklanmak zorunda kalacak. Açık bir karşılaşma içinde kazanma şansı yok, çünkü karşılaşacağı yaratıklar ondan çok daha güçlü ve hızlıdır. Bunun yerine, tespit edilmekten kaçınmak için dikkatli bir planlamaya güvenmek zorunda.

ÖZELLİKLER

  • Psikolojik korku, şiddet ve kandan daha çok ürpertici bir atmosferde durgun bir kurguya dayanan berrak bir rüyada kurulur.
  • Eşsiz sanat stili ve keşfetmek için ayrıntılı çevre.
  • Cyberpunk 2077 ve Hitman gibi oyunlar üzerindeki çalışmaları ile tanınan Bjørn Jacobsen tarafından ses tasarımı.
  • Fizik kurallarını (duvarlarda ve tavanlarda yürüyüş) bükme, rüya dünyasını manipüle etme (eşyaların taşınması, dönen odalar), bulunan nesneleri toplama ve kullanma ve düşmanlardan kaçınmayı içeren bulmacalar.
  • Gizli sırları bulmak (isteğe bağlı, sadece hardcore oyuncular için)

DARQ indir - (Direkt indir)

19.433
OYUN BİLGİLERİ 21 Ağustos 2019 11:00
DARQ

Tür: Aksiyon, Bağımsız Yapımcı, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 1.2 GB

Crack: HOODLUM 

Tarih: 15 Ağu 2019

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?