DEATHRUN TV

0DEATHRUN TV indir - (Direkt indir)

Şu ana kadar inşa edilen en büyük stüdyodan sana geliyor… Yarışmacıların, dünyanın her yerinden izleyen seyircilerden beğeni toplamak uğruna her şeyi riske attıkları gösteri, günün 24 saati sürer. Eğlence asla sona ermez!

İlerlemek ve yarışmacının seviyesini yükseltmek için aşırı hız, mermiden kaçış aksiyonu ve çok sayıda silah ile birlikte öfkeli mutant sürülerinde hayatta kalman gerekir. Çift çubuklu mermi cehennemi aksiyonu, her arenada reflekslerini sınar.

DESTANSI ELEBAŞLARIYLA SAVAŞ
Göz Yuvarlağı, Ayı Güreşçisi Zangbeef, Elit Muhafız ve daha fazlası ile tanış. Şiddetli ve zorlayıcı savaşlara öncülük eden birçok eşsiz ve çılgın elebaşı seni bekliyor!

BEĞENİ TOPLA, MUTASYON AL, DAHA DA GÜÇLEN
Değerli beğenileri toplamak ve beğenilirliğini artırmak, patlayan vücutlar ve büyük kafalar dâhil olmak üzere içinden seçim yapabileceğin sürekli değişen bir mutasyon listesi kazandırır.

HAVALI SİLAHLARIN KİLİDİNİ AÇ
Gelişmiş stüdyo ve tescilli teknoloji, vücudunu yeniden canlandırıp tekrar tekrar denemeni sağlar… Her oyun, şöhret kazanabileceğin yeni zorluklar ve yeni fırsatlar sunar. Ayrıca her öldüğünde çılgın yeni havalı silahların kilidini açarsın!

HER ŞEYİ… YAK.
Canavarları kızartmayı hep hayal ettin mi? Öyleyse doğru oyun gösterisine geldin.

ÇOK GEÇ OLMADAN KAÇ
Her odanın sorunda ölümcül tuzaklar ve patlayıcılar düşmeye başlar, bu yüzden stüdyo kendini seninle birlikte imha etmeden önce bir an önce kaç!


DEATHRUN TV indir - (Direkt indir)

5.954
OYUN BİLGİLERİ 2 Haziran 2022 14:07
DEATHRUN TV

Tür: Aksiyon, Bağımsız Yapımcı, Oyun

Platform: PC

Boyut: 238 MB

Crack: GOLDBERG

Tarih: 1 Haziran 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?