Decision Red Daze

1Decision Red Daze indir - (Direkt indir)

Bir zamanlar yozlaşmış politikacılar, zengin mülk baronları ve onlar için ‘%100 isteyerek’ çalışan sıradan insanlardan oluşan ‘gelişen’ bir toplum olan Dust Bowl, yalnızca hayatta kalanlar tarafından Red Daze olarak bilinen gizemli bir fenomen tarafından ele geçirildi.

Hastalık hayatta kalanları ele geçirip onları çılgın ve son derece tehlikeli mutasyona uğramış yaratıklara dönüştürürken, dünya hükümetleri başsız tavuklar gibi etrafta koşturuyor. Red Daze’i tamamen ortadan kaldırmanın bir yolunu bulma umuduyla canavarları savuşturmak geriye kalan birkaç kişiye düşüyor.

Bulduğunuz en aşağılık hayatta kalan bile kendi ekibini yönetme, keşfetme, çorak araziyi güvenli hale getirme ve kendi kaderini şekillendirme potansiyeline sahiptir. Çorak arazide bulduğunuz herhangi bir kurtulanı uygun gördüğünüz şekilde yükseltmek ve uzmanlaşmak size kalmış.

Dust Bowl’un binalarının çoğu uzun süredir terk edilmiş ve ölümsüzler tarafından ele geçirilmiş olsa da, ganimet ve potansiyel barınak, hayatta kalanların çoğu tarafından imreniliyor. Keşif görevleriniz sırasında, canavarlarla, ganimetlerle ve en önemlisi, uzun süredir terk edilmiş yapıları genişleyen ve sağlam bir şekilde güçlendirilmiş yerleşimlere dönüştürme potansiyeline sahip temellerle dolu çeşitli çiftlikler, fabrikalar ve askeri tesislerle karşılaşacaksınız.

Çorak arazinin her yerinden hayatta kalanlar güvenlik için yerleşim yerlerinize akın ederken, onları meşgul etmek akıllıca olur. Yiyecek yapmak, kaynaklar üretmek veya takas için faydalı mallar yapmak, savunmaları kurmak ve yükseltmek için fabrikalar inşa etmek için onları görevlendirin ve bir saldırı durumunda, siz uzaktayken yerleşimlerinizi korumak veya savaşa katılmak için en iyi askerlerinizi görevlendirin.


Decision Red Daze indir - (Direkt indir)

11.222
OYUN BİLGİLERİ 19 Mayıs 2022 18:15
Decision Red Daze

Tür: Açık Dünya Oyunları, Aksiyon, Oyun, Strateji

Platform: PC

Boyut: 1.34 GB

Crack: SKIDROW

Tarih: 19 Mayıs 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?