Democracy 4

0Democracy 4 indir - (Direkt indir)

Üst düzey siyasi strateji oyunu geri döndü
Binlerce sanal vatandaşın görüşlerini, inançlarını, düşüncelerini ve ön yargılarını modellemek için tasarlanan özel bir sinirsel ağ üzerine kurulan Democracy 4, siyasal simülasyon oyunlarının zirvesidir. Yepyeni vektörel grafik motoru oyuna daha uyarlanabilir ve pürüzsüz bir kullanıcı arayüzü sağlıyor. Serinin dördüncü oyunu hem geçmişi temel alıyor hem de medya raporları, koalisyon hükümetleri, acil durum güçleri, üç partili sistemler gibi yeni özellikler ve enflasyonu, yolsuzluğu ve modern siyasi fikirleri yöneten daha sofistike bir simülasyon içeriyor.
Democracy 4, siyasi görüşlerinizi test etmek için ideal bir sandbox. Hepimiz siyasetçilerin pek işe yaramadığını ve kendimizin daha iyi iş çıkarabileceğini düşünürüz, peki ya bu doğru mu? Bir taraftan bütçeyi, diğer taraftan anketleri takip ederken ve aynı zamanda terörist saldırılarına karşı hazırlıklı olmak için bir şekilde zaman yaratırken, toplumu daha ileriye götürmek amacıyla çalıştığın sırada iktidarda kalmanın düşündüğünden daha zor bir iş olduğunu göreceksin.
Tüm uyuşturucuları yasallaştırma, polislere makineli tüfek verme, kürtajı yasaklama, yeşil enerjiye büyük yatırım yapma, evrensel temel geliri (UBI) uygulama gibi fikirlerin sonucu ne olurdu? Bilim bütçesini karşılamak için emekli maaşlarını yarıya indirdikten sonra tekrar seçilebilir misin? Bunların yanıtını öğrenebileceğin tek bir oyun var!
Bu oyun herhangi bir ima veya ön yargıyla tasarlanmadı (zor ama elimizden geleni yapıyoruz!), yani bu oyun sana siyaset hakkında ders vermez ya da inançlarının yanlış olduğunu söylemez. Bu bir strateji oyunu, siyasi bir protesto değil :D. Tüm kamu harcamalarını ve tüm vergileri kaldırarak ülkeni bir Ayn Rand ütopyasına dönüştürmek istersen, bunu yapabilirsin. İşe yarayıp yaramayacağını bilemeyiz! Nasıl yönettiğine bağlı. Oyunun tek yapmaya çalıştığı şey, verdiğin kararların kısa ve uzun vadeli olası etkilerini modellemek.
Sonuç olarak Democracy 4 yalnızca seçimi kazanmakla değil, ülkeyi yönetmekle ilgili bir oyun. Seçimi kaybetmek yalnızca oyunun sonudur (suikasta uğramazsan), oyunun gerçek amacı ise tamamen gurur duyabileceğin bir ülke yaratabilmendir. Bunun için çalışırken keyif alacağını umuyorum :D


Democracy 4 indir - (Direkt indir)

46.813
OYUN BİLGİLERİ 10 Mayıs 2021 10:37
Democracy 4

Tür: Bağımsız Yapımcı, Erken Erişim, Oyun, Simulasyon, Strateji

Platform: PC

Boyut: 574.5 MB

Crack: v1.27a

Tarih: 6 Eki 2020

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?