Deponia The Complete Journey

0Deponia The Complete Journey indir - (Direkt indir)

Çöp, çöp ve çok daha fazla çöp. Çöp-gezegen Deponia’da yasam hiç de parkta yürüyüse benzemez. Rufus’un buradan sikilmis olmasi ve kaçmak için birbirinden akil almaz planlar yapmasi sasirtici degil.

Rufus, Deponia’dan kaçma girisimlerinden birini hayata geçirirken Goal ile tanisir ve sadece Elysium’dan gelen güzel kiza deli gibi asik olmakla kalmaz, ayni zamanda yanlislikla onun yildiz kruvazörünü çöp-gezegenin issiz derinliklerine düsürür. Bu kaza yeni ve parlak bir plani ortaya çikarir: o Goal’i elde etmek için uçan sehir Elysium’a gitmelidir; ve oradayken, her nedense Rufus’un birebir kopyasi olan, onun özensiz nisanlisi Cletus’un kimligine bürünebilir. Ve böylece, heyecan verici bir macera baslar…

Rekorlari kiran ve ödülleri toplayan Deponia-Trilogy, Edna&Harvey tarafindan gelistirilmistir: The Breakout, The Whispered World ve Memoria neredeyse aninda kült statüsüne ulasmayi basardi. Heyecan verici hikayesi, sempatik karakterleri ve komik diyaloglari ile ince harmanlanmis komedi ve bulmacalari sayesinde Deponia, hem gençler için hem de yaslilar için eglencelidir. Rufus’un heyecanli yolculuklarina katilin, ilk defa tam sürümü birçok yeni özellikleri içermektedir, bu sadece büyük macera hayranlari için bir patlama olmakla kalmayacak, ayni zamanda bu tarz oyunlarin yenisi olanlari da içine çekecektir.


Deponia The Complete Journey indir - (Direkt indir)

10.472
OYUN BİLGİLERİ 12 Ocak 2016 15:18
Deponia The Complete Journey

Tür: Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 9.4 GB

Crack: MULTi5

Tarih: 8 Temmuz 2014

Kaynak: Kickass

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?