Descenders The Replay Mode

10Descenders The Replay Mode indir - (Direkt indir)

Rage Squid tarafından geliştirilen, No More Robots tarafından Steam’de yayınlanan Descenders oyunculara gerçekçi bir bisiklet sürme deneyimi sunacak. Tek oyunculu modda gerçek zamanlı olarak dünyanın dört bir yanındaki oyunculara karşı yarışacağımız yapımda benzersiz bisiklet modelleri kullanma fırsatı elde edeceğiz. Bünyesinde 13 farklı dil seçeneğine sahip olan yapım Türkçe’yi desteklemese de ülkemiz oyuncuları tarafından da oynanmaya başlandı.

Bugün bilgisayar oyuncularına Steam’de sunulan Descenders oyuncular tarafından ‘çok olumlu’ olarak değerlendirildi. Oyuncular seçtikleri bisikletleri kişiselleştirerek yarışlara kendi tarzlarını yansıtabiliyor ve daha eğlenceli bir yapı da oyunun tadını çıkarabiliyorlar.

Birbirinden farklı pistlere sahip olan oyunda karşımıza çıkan engelleri aşarak bitiş çizgisini ilk geçen bisiklet yarışçısı olmaya çalışacağız. Usta bir bisikletçi olarak oyun içerisinde yeteneklerimizi sergileyecek, farklı stil sürüşleri ile becerilerimizi geliştireceğiz. Gerçekçi fizik sistemi ile oyuncular dünyanın dört bir yanında gerçek zamanlı olarak yarışacaklar.


Descenders The Replay Mode indir - (Direkt indir)

94.683
OYUN BİLGİLERİ 8 Mayıs 2019 12:24
Descenders The Replay Mode

Tür: Aksiyon, Oyun, Spor, Yarış

Platform: PC

Boyut: 3.5 GB

Crack: Descenders.Bike.Parks-PLAZA

Tarih: 7 May 2019

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?