DEVOUR

4DEVOUR indir - (Direkt indir)

DEVOUR, 1-4 kişi ile oynanabilen co-op bir korku ve hayatta kalma oyunudur. Bir şeytan tarafından ele geçirilmiş tarikat liderini sizi de cehenneme sürüklemeden durdurun. Koşun. Çığlık atın. Saklanın. Ne yaparsanız yapın ama yakalanmayın.

ÇELİKTEN SİNİRLERE Mİ SAHİPSİNİZ?

 • 2-4 kişilik online co-op
  Bu eşsiz çevrimiçi co-op oyunda 4 kişilik tarikat üyelerini yönetin. Sizi de kendisiyle beraber cehenneme sürüklemekte kararlı olan bir şeytan tarafından ele geçirilmiş Anna’yı durdurmak için beraber çalışın.
 • Tekli oyuncu modu
  Bu mod sadece çetinceviz oyuncular için. Bu modda çığlık atan sadece siz olacaksınız.
 • Zorlayıcı Oynanıış
  DEVOUR’da oynadığınız bir oyun diğerine asla benzemez. Bir saat kadar sürebilen tek bir oturumda Anna’yı durdurmak için kararlı bir takıma, yerinde kararlara ihtiyacınız var.
 • Daha fazla harita, daha fazla korku
  DEVOUR’da her harita yayınlandığında korkunun yepyeni bir boyutunu deneyimleyin. Her yepyeni ortam korku, orijinal görseller, yeni karakterler, güncellenmiş oyun mekaniği ve yeni dehşetler getiriyor.

ŞEYTANİ TARİKAT LİDERİNİ DURDURABİLİR MİSİN?

Şeytani bir tarikat olan Azazel’in Bekçileri’nin lideri Anna Puerta, keçi şeytanı çağırıp, kontrol edebileceğine inandığı için yasak bir ayin gerçekleştirdi. Ama bir şeyler yanlış gitti. Azazel onu ele geçirdi.

 • Anna’yı Şeytandan Kurtarın
  Amacınız Azazel’in Anna’nın üzerindeki kontrolünü kırmak. Bunu yapabilmek için benzin, ateş çukuru ve yakmak için yeteri miktarda ayin keçisine ihtiyaç duyacaksınız.
 • Artan Zorluk
  Anna’nın öfkesi ve hızı, sizi durdurmak için çağırdığı şeytanların sayısı gibi oyun ilerledikçe artar. Tek savunma yolunuz ise UV el feneriniz.
 • Tekrar oynanabilirlik
  Kilitli kapılar, keçiler ve eşyaların belirdiği yerler sürekli olarak değişiklik göstererek, oturumların birbirine benzememesini sağlamaktadır. Dahası, DEVOUR’un tahmin edilemez yapay zekası sürekli olarak her bir adımdan şüphe duymanıza sebep olacak.
 • Kabus modu
  Oyunu hiç ter atmadan bitirebildiniz mi? Nihai zorluk için kabus modunu deneyin.
 • Çoklu oyuncu özellikleri
  Oyun-içi konumsal sesli sohbeti kullanın. Arkadaşlarınızı getirin veya sunucu sayfasından beraber oynayabileceğiniz diğer oyuncuları bulun.

The Watchers

DEVOUR, 2 kişilik bir co-op oyun olan The Watchers’ın öncesini konu almaktadır. Anna’nın uzak düşmüş çocukları olan Luisa ve Frederico olarak oynayın ve kayıp annenizi arayın.


DEVOUR indir - (Direkt indir)

34.583
OYUN BİLGİLERİ 23 Mayıs 2021 12:26
DEVOUR

Tür: Korku, Oyun, Türkçe Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 2.1 GB

Crack: V1.3.2

Tarih: 28 Oca 2021

Dil: Türkçe!

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?