Diesel Brothers: Truck Building Simulator

5Diesel Brothers: Truck Building Simulator indir - (Direkt indir)

Discovery Channel’da yayınlanan Dizel Kardeşler programının resmi simülasyon oyunu Diesel Brothers: Truck Building Simulator, 10 Mayıs’ta Steam üzerinden erken erişime açılacak. Code Horizon’ın Unreal Engine 4 ile geliştirdiği oyunda 4 kişilik multiplayer özelliği de bulunuyor.

Denedim ancak haritanın hala parça parça olması ve bazı araç parçalarını ayrıntılı olarak sökemeyip bilgisayarda transfer etmemiz saçma olmuş. Car Mechanic Simulator’dan bazı özellikleri daha iyi ama bir şeylerin aşılmasını bekliyordum. Yine performans anlamında güzel bir oyun olmuş rahat akıcı oynuyorsunuz buna çok sevindim. Genelde oyunlar erken gönderilince rezalat geliyor oynamak içinizden gelmiyor beta testerlık için başvurmadık sonuçta? :smiley: Tank Mechanic Sim çok kötü geldi.

Yine de arcade türünde bir oyun olmuş ve rahat rahat oynayabiliyorsunuz. Sadece pickup tamir etme modifiye etme var singleplay modunda özellikler tek tek açılıyor ama multiplayer’da girdiğinizde her şey açık oluyor arkadaşlarınızla oynuyorsunuz. Multiplayer için @Emre54 ile deneyeceğiz.
*simulasyonturkten alıntıdır

Diesel Brothers: Truck Building Simulator REPACK 3.5/7.2 GB İNDİR


Diesel Brothers: Truck Building Simulator indir - (Direkt indir)

72.071
OYUN BİLGİLERİ 10 Mayıs 2019 22:24
Diesel Brothers: Truck Building Simulator

Tür: Oyun, Simulasyon

Platform: PC

Boyut: 15 GB

Crack: CODEX 

Tarih: 10 May 2019

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?