Disney Classic Games: Aladdin and The Lion King

4Disney Classic Games: Aladdin and The Lion King indir - (Direkt indir)

Yüksek bütçeli Hollywood filmleri lisanslı oyunlara dönüşebilir. Disney popüler markalarını geri getirmek için hamle yapmaya hazırlanıyor. Nighthawk Interactive ve Digital Eclipse, Aladdin ve Aslan Kral ikilisini PlayStation 4, Nintendo Switch, Xbox One ve PC için yeniliyor.

Aladdin ilk olarak 1993 yılında Sega Genesis için çıkmıştı ve hemen ardından 1994’te Aslan Kral Super Nintendo için gelmişti. Her iki oyunu da içeren derleme Disney Classic Games: Aladdin and The Lion King adıyla 29.99 dolardan satışa sunulacak.

Disney klasik paketinin çıkış tarihi henüz açıklanmadı ancak koleksiyonun sonbahar aylarında piyasaya sürülmesi planlanıyor. Oyunlar günümüz teknolojisiyle daha canlı görünmelerini sağlamak için HD olarak güncelleniyor. Ayrıca anında kayıt, etkileşimli oyun görüntüleyici ve geri sarma özelliklerini içerecek. Geri sarma özelliği sayesinde oyuncular 15 saniye geri dönebilecekler.

Disney Classic Games: Aladdin and The Lion King koleksiyonuna yapılan diğer eklemeler arasında Aladdin’in kesilmiş final sahneleri ve 1993’ten beri gün ışığı görmemiş bir fuar demosu bulunuyor. Tüm bunların yanı sıra müzik çalar, sanat galerisi ve orijinal oyunların gelişim süreçleri hakkında sahne arkası konuşmalar da sunulacak.

Disney Classic Games: Aladdin and The Lion King çok sayıda farklı oyun sürümleriyle daha fazla içeriğe sahip olacak. Koleksiyonda her iki oyunun da Sega Genesis, Game Boy ve Super Game Boy versiyonları olacak. Ayrıca, Lion King’in SNES versiyonu da dahil edilecek.

Nighthawk Interactive koleksiyonu yayınlayacak. Street Fighter 30th Anniversary Collection’ın arkasındaki ekip olan Digital Eclipse oyunların gelişimini üstlendi. Disney Classic Games: Aladdin and The Lion King retro oyuncular için nostaljik bir seçenek olacak.


Disney Classic Games: Aladdin and The Lion King indir - (Direkt indir)

29.925
OYUN BİLGİLERİ 29 Ekim 2019 23:48
Disney Classic Games: Aladdin and The Lion King

Tür: Aksiyon, Oyun, Yıldız Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 1.9 GB

Crack: DARKSiDERS 

Tarih: 29 Eki 2019

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?