DOOM Eternal: The Ancient Gods – Part Two

2DOOM Eternal: The Ancient Gods – Part Two indir - (Direkt indir)

Çok beğenilen DOOM Eternal’ın ikinci hikâye genişletmesi olan The Ancient Gods 2. Bölüm, DOOM Slayer’ın hikâyesini destansı bir şekilde sonlandırıyor.

Tanrıları inkâr ettin ve kadim bir kötülüğü uyandırdın. Şimdi dört bir yana dağılmış Sentinel ordularını bir araya getir, cehennemin son kalesini kuşat, surları aş ve Karanlık Lord’la yüzleş. Evrenin ruhunu kurtarmak senin elinde.

Cehenneme karşı savaşın burada sona eriyor.
SLAYER’IN HİKÂYESİNİN SONUNU DENEYİMLE
DOOM Slayer’ın hikâyesinin destansı sonunu oyna. Mars’taki UAC araştırma tesisinde Samuel Hayden tarafından uyandırıldığın günden Icon of Sin’in yok olduğu ana kadar girdiğin bütün savaşlar seni bu noktaya getirdi. Karanlık toprakların son kalesi Immora’yı kuşatmaya hazırlan, savaşta Karanlık Lord’un karşısına çık ve iblisleri kalıcı olarak cehenneme hapset.
DESTANLARA LAYIK SAVAŞ ALANLARINDA MÜCADELE ET
Karanlık Lord’un yüksek kulelerle korunan ve çok gelişmiş bir teknolojiye sahip olan son kalesi Immora’ya ulaşmaya çalışırken antik Sentinel harabelerinden World Spear’ın kozmik mucizelerine ve içinde gizemli bir geçidin saklandığı, tanınmaz haldeki devasa bir Dünya şehrine kadar, ilk kez geçtiğin yerlerde cehennem ordularıyla yüzleş.
ZORLU DÜŞMAN TÜRLERİYLE MÜCADELE ET
İblislerin yeni ve ölümcül türleriyle kapış. Özel bir zırh giyen Armored Baron, enerji yüklü yumruklar atar. Delinmesi neredeyse imkânsız bir deriye sahip olan Stone Imp, yakın dövüşü tercih eder. Screecher ise öldüğü zaman yakınındaki diğer iblislere güç veren bir zombi. Geçirdiği mutasyonlarla savaşan Cursed Prowler ise zehirli ve lanetli pençelere sahip. Yeni iblislerin zayıf noktalarını bul ve onları yok et.
SENTINEL HAMMER’I KALDIR
Şok dalgasına giren bütün iblisleri durdurabilen kadim silah Sentinel Hammer ile yıkımın dozunu iyice arttır. İblisleri sersemletmek için kullanabileceğin Sentinel Hammer’ı, Ice Bomb veya Flame Belch’le birleştirerek bolca ihtiyaç duyacağın can ve zırh kazanabilirsin.

*Birinci Yıl Bileti iki hikâye genişletmesi içerir: The Ancient Gods 1. Bölüm ve The Ancient Gods 2. Bölüm.


DOOM Eternal: The Ancient Gods – Part Two indir - (Direkt indir)

28.419
OYUN BİLGİLERİ 11 Ekim 2021 20:10
DOOM Eternal: The Ancient Gods – Part Two

Tür: Aksiyon, FPS, Oyun

Platform: PC

Boyut: 75 GB

Crack: EMPRESS 

Tarih: 18 Mart 2021

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?