Dropzone

2Dropzone indir - (Direkt indir)

NOT: Güncellenen versiyonları konu altından verilecektir. İyi eğlenceler dileriz.

Squad Edition yayın aşamasında mevcut olan 12 pilotu içerir
Artı 3 yepyeni pilota sahip gelecek 5. sınıfı
Squad Edition güncel 120 ekipman parçasının tümünü içerir
Artı gelecek 5. sınıfın 24 ekipman parçasını sağlar
1 çok özel Early Access portresi
1 çok özel Early Access gözcü kulesi simgesi
1 çok özel alternatif kişilik: Gözü Kara Recon – Pilotumuzun yeni bir görünüme ve alternatif ekipman ayarlarına sahip eşsiz bir versiyonu

Dropzone Amerikalı Sparkypants Studios’un yepyeni bir strateji oyunudur. Bu ekip ödüllü Rise of Nations, Rise of Legends ve Kingdoms of Amalur: Reckoning gibi başarılı ürünlerin geliştiricilerinin bazılarından oluşuyor.

22. YÜZYILI YAZIYORUZ…

Tüm galaksi Jüpiter uydusu Europa’da üretilen nadir ve güçlü enerji kaynakları olan çekirdeklere bağımlı durumda. Ancak Europa kayıp: Kavash adındaki düşman uzaylılar ham madde kaynaklarımızı ele geçirdi. İnsanlık uçurumun kenarında duruyor – şimdi karşı saldırıda bulunma zamanı.

Şimdi asi bir kaptan veya korsan olarak cesur Çekirdek Avcısı rolüne gir. Dropzone’un kıyısındaki zenginlikler için büyük holdinglerin paralı askerlerine ve seçkin birliklerine karşı mücadele et. Savaşın sarstığı galakside yerini al, çekirdek topla ve servetine servet kat.

GERÇEK ZAMANLI STRATEJİ Mİ, MOBA MI? İKİSİ DE!

Strateji uzmanları tarafından geliştirilen Dropzone, stratejik planlama, dikkatli harita kontrolü ve multitasking gibi RTS öğelerini bir MOBA’nın ekiplerin taktiksel konumlandırılması, benzersiz yetenekler ve seviye atlama gibi çekirdek mekanizmalarını birleştirir. Sonuç sonsuz derinliğe sahip, sürükleyici bir oyun eğlencesidir. İster RTS ister MOBA tercih et – Dropzone nefesini kesecek.

1’e 1, 2’ye 2, İŞBİRLİĞİ VE REKABET MODLARI

Hızlı bir 1’e 1 karşılaşmalarda düşmanlarınla karşılaş ya da zorlayıcı sıralama oyunlarına katıl. Eğlenceli 2vs2 modunu oynamak istersen arkadaşlarını davet edebilir ve Europa’nın donmuş ovalarında savaşlar gerçekleştirebilirsin. Altı rigten oluşan ekiplerle, özel haritalarda, değerli çekirdekleri ele geçirmek için savaş. Bireysel olarak oluşturulan ekip stratejileri ve güçlü kombolar.

NEFES KESİCİ 15 DAKİKALIK KARŞILAŞMALAR

Uzman riglerden oluşan üçlü bir ekibe komuta et ve onu 15 dakikalık yoğun karşılaşmalarda yönet. Çekirdek topla ve puanları garantiye almak için haritaya bağlı olarak spesifik görevleri yerine getir. Süre dolduktan sonra en çok puanı toplayan taraf karşılaşmayı kazanır. Kavashlar’a ve diğer çekirdek avcılarına karşı verilen savaşta her saniye ve her karar önemli. Yalnızca doğru stratejiyi uygulayarak düşmanlarının ve rakiplerinin karşısında ayakta kalabilirsin.

BENZERSİZ YETENEKLERE SAHİP PİLOTLAR

Tüm güneş sisteminden, her biri kendi ekipmanına sahip özel yetenekleri olan gözünü budaktan sakınmayan pilotlar topla. 5. basamağa ulaşan pilotlar, çarpışmanın gidişatını bir anda tersine çevirebilecek güçlü bir özel yetenek açar. Savaş meydanını Pandora’nın “salgın duası” sayesinde yerle bir et, Widget’in “hızlı tamiri” sayesinde bütün ekibi bir kerede iyileştir ve Knockout’un “vahşi savuruşu” sayesinde rakibinin sonunu getir.

RİG DÜZENLEMELERİNİN SONSUZ İMKANLARI

Farklı oyun tarzları için çeşitli aktif ve pasif yetenekler kazandıran yüzlerce kudretli ve çok yönlü ekipman arasından seçimini yap. Riglerini istediğin gibi donat: Rakiplerine nano duvarla engellemek, ikiz bobinlerle kavurmak, dinamik hortumla yutmak veya gök mızrağıyla yörüngeden saldırmak ister misin? Seviye atladığında, oyunda üretebileceğin yeni ekipmanların yapı planlarını açarsın. Bunları üretim sisteminde kullanıp oyun sonucunu belirleyici yeni yetenekler kazanırsın.

YIKICI EKİP KOMBOLARI

Dört rig sınıfı arasından üçlü ekibini topla. Bunu yaparken ağır Tanklar, vurucu gücü yüksek Avcılar, yaratıcı Makinistler ve sağı solu belli olmayan Çağırıcılar arasından seçim yap. Ekibini etkin bir şekilde koordine etmeyi ve rakiplerini dize getirecek yaratıcı kombolar yapmayı öğren. Rakip rigleri Turbine’ın “pozitron kondensatörü” sayesinde uyuştur ve sonra üzerine Recon’un “roketatarıyla” ölüm ve yıkım yağdır. En güçlüler hayatta kalabilir ama yalnızca en zekiler zafere ulaşır.

PvP VE PvE SAVAŞLARI

Dropzone evreninin çeşitli karakterlerinden gelen ve tek oyuncu modunda seni misyonlara gönderen iletiler al. Böylece Dropzone’un çok oyunculu karşılaşmaların dışında ne gibi seçenekler sunduğunu göreceksin. Yakında hizmete girecek olan tekli oyuncu sıralamasında zirveye yerleşmek için savaş veya ekibinin hücum eden Kavash ordularına karşı ne kadar dayanabileceğini test et – Early Access modu “salgın” bunu mümkün kılıyor.

DİNAMİK TEKRAR YÖNETİMİ

Dropzone karşılaşmalarını canlı olarak izle ya da arkadaşlarının en destansı zaferlerine katılmasına izin ver. İzleyici modu sayesinde en nefes kesici çekirdek avlarını gözden geçirebilir ya da kendini geliştirmek için o an için en başarılı oyuncuyu inceleyebilirsin. Dropzone izleyici modu, aksiyon her zaman gözünün önünde olacak şekilde geliştirildi.


Dropzone indir - (Direkt indir)

36.594
OYUN BİLGİLERİ 8 Mayıs 2017 03:26
Dropzone

Tür: Aksiyon, Erken Erişim, Oyun, Strateji

Platform: PC

Boyut: 3.13 GB

Crack: v1813

Tarih: 15 Şubat 2017

Kaynak: Torrentoyunindir.com

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?