Dying Light

170Dying Light indir - (Direkt indir)

Dying Light oyunu içerisinde hem aksiyon hem macera hem de korku bulunduran bir oyundur. Her oyuncunun içerisinde kendi zevkine uygun birşeyler bulabileceği bu oyunda görsel efektler ve soundlar, oyunun senaryo örgüsüne ayrı bir canlılık katmaktadır. Oyunun gerçekliğe en yakın biçimde tasarlanması bir başka dikkat çekici özelliğidir. Gece ve gündüz döngüsü, görüş açısı ve farklı karakterler de seçim yapabilme olanağı sunan bu fps oyunu, senaryosuna göre yaşamak için erzak bulmaya çalışacak ve bulunduğu kenti araştırarak strateji üretmeye çalışan bir karakteri karşımıza çıkarmaktadır. Tıpkı bizim dünyamızda olduğu gibi şehrin kuytu köşelerinde geceleri meydana çıkan kötülükler bulunmaktadır. Salgın hastalığı baş göstermiş olan kentlerdeki karakterler, geceleri daha da ölümcülleşiyorlar. Gece evresinde oyuncuyu zorlayacak bu karakterler sizi avlayabilir. Bu kadar zorlu hayat mücadelesi veren ana karakter, elindeki tüm erzağı, gücü, enerjiyi kullanarak güneşin ilk ışıklarını görmeye çalışacak. Dying Light için henüz bir demo sürümü yapılmasa da PS4 ve çeşitli oyun konsolları için geliştirme aşamasındadır. Görsel efektler açısından 2014 yılının en iyi oyunları arasına girmeyi başaran Dying Light, üreticileri Xbox veya çeşitli oyun konsolları için açıklama yapmazken, PS4 de 1080p ve 30 fps de oynanabileceğini belirtti. Ocak ayında piyasaya sürülecek bu oyunun geliştiricisi olan Binkowski, çıkış gününde oyuna dair hiç bir eksiğin olmaması için çalıştıklarını belirtmişti. Aynı zamanda Oculus Rift’e tam destek vereceklerini belirtmişti.

Dying Light geliştiricilerinin en merakla beklenen açıklamasıda Techlad’ın bu yeni oyununun sistem gereksinimleri oldu. Uzun süre merak konusu olan bu oyun, eski oyunlara nazaran çok daha yüksek bir işletim sistemi ve donanımı istediği bir gerçek. En düşük sistem gereksinimleri ve önerilen sistem gereksinimleri şeklinde iki başlık altında toplanan bu bilgilerden bazıları şu şekilde; 40 GB boş alan, 8 GB Ram, Win 7 /8 64-bit, İntel Core i5-2500 ve @3.3 Ghz.

Oyunun 27 ocakta piyasaya sürüleceğini belirten Techland, 25 dakikalık bir fragman yayınlayarak meraklılarının merak ettiği sorulara cevap bulmasını sağladı. Bu 25 dakikalık zombi oyunu fragmanında, oyunun gidişatı tamamen sizin seçimlerinize bağlı olarak değişiyor. Ekranda bulunacak olan savaş, kaç, Soldan gidin veya sağdan gidin gibi seçenekler ile kendi seçimlerinizi yapabilirsiniz. Oyunun en gerçekçi ve bir çok kişi tarafından sevilen en büyük özelliği ise zombileri bağırarak çağırabilme özelliğinizdir. Bağırabilme özelliği dediğimizde herkesin aklına bağırabilmek için bir tuşa basmak gelmekte. Ancak geliştirilen yeni sistemle birlikte, Dying Light oyunu PS4 ve Xbox oyun konsollarında headsetlerin ses alıcısı ile, sizin bağırmanız sonucunda oyun sesi algılayarak zombileri çağırmanıza yardımcı olacaktır. Üstün grafik çalışmasının sağlandığı bu oyunda bulunduğunuz her ortamı en detaylı şekilde gezebilme imkanına sahipsiniz.


Dying Light indir - (Direkt indir)

579.335
OYUN BİLGİLERİ 27 Ocak 2015 11:48
Dying Light

Tür: Aksiyon, Oyun, RPG, Türkçe Oyunlar, Yıldız Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 18.9 GB

Crack: RELOADED

Tarih: 27 Ocak 2014

Kaynak: Zamunda

Dil: Türkçe

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?