Eagle Flight

2Eagle Flight indir - (Direkt indir)

Sanal Gerçeklik için özel olarak tasarlanan Eagle Flight’ta, Paris’in göklerinde uçmanın özgürlüğünü deneyimleyeceksin, daha önce hiç olmadığı gibi!

İnsanlığın yer yüzünden silinmesinden elli yıl sonra, şehirler vahşi doğa tarafından tekrar ele geçirilmiş. Paris, senin için nefes kesici bir oyun alanı. Bir kartal olarak, Eyfel Kulesinden Notre Damme Katedraline muhteşem yapıların üzerinde süzülecek, dar sokaklara sortiler yaparak düşmanlarınla dövüşüp bölgeni koruyacaksın. Eagle Fight Paris’i kuş bakışı keşfetmen için tam bir özgürlük sunuyor.

6 oyuncuya kadar çok oyunculu modda adrenalin patlamasını hisset! İki ayrı çok oyunculu modda uçuş yeteneklerini kullanarak takımını zafere taşı, nefes kesen çoklu it dalaşlarında gir.

Paris’i kuş bakışı keşfetmenin güzelliği veya alıcı bir kuş gibi avlanmanın heyecanı, her neyin hayalini kuruyorsan Eagle Fight ile gerçek olacak.

NOT : Tanıtım versiyonudur. Tam versiyon çıktığında güncellenecektir. Oyun VR (HTC) desteklidir. E3 2016 etkinliğinde duyurusu yapılan yapımlardandır.


Eagle Flight indir - (Direkt indir)

68.460
OYUN BİLGİLERİ 29 Aralık 2016 18:24
Eagle Flight

Tür: Aksiyon, Oyun, Simulasyon, VR Oyunları (HTC vb.)

Platform: PC

Boyut: 3.25 GB

Crack: Tanıtım sürümüdür.

Tarih: 20 Aralık 2016

Kaynak: Torrentoyunindir.com

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?