Enemy Front

26Enemy Front indir - (Direkt indir)

Criterion çatısı altında geliştirdiği Black isimli FPS oyunuyla birlikte beğeni kazanan Stuart Black, City Interactive ile 2011 senesinde Enemy Front isimli bir oyunu duyurmuştu. Fakat Enemy Front, Stuart Black’in geçtiğimiz sene firmadan ayrılmasıyla birlikte kayıplara karışmıştı. Ortalıktan kaybolan oyun, bu kez yeniden karşımıza çıktı.

City Interactive’dan gelen haberlere göre Enemy Front, 2014’ün bahar aylarında piyasaya çıkacak. Yapılan açıklamalarda Enemy Front’un çıkacağı platformlar PC, PS3 ve Xbox 360 olarak belirtilse de, yeni nesil konsollara bir çıkış da bekleyebiliriz. Nazi dönemini konu alacak olan Enemy Front’un çıkış bilgileri şimdilik böyle.

Oyunun içerik bilgilerine geçtiğimizde de haliyle bir yönetmen değişikliği karşımıza çıkıyor. Belirtilenlere göre Stuart Black’in ayrılışından sonra Enemy Front, Warhammer 40K: Space Marine’in yönetmeni ve Far Cry 3’ün senaryo tasarımcısı Raphael von Lierop’a devredilmiş. Von Lieroph ise oyunun oynanış tarzını değiştirerek sandbox bir yapı kazandırmış. City Interactive ekibi oyunun anahtar özellikleri arasında sandbox oynanışın haricinde yıkılabilir çevreyi ve araç kullanımını da gösteriyor.


Enemy Front indir - (Direkt indir)

208.545
OYUN BİLGİLERİ 10 Haziran 2014 23:15
Enemy Front

Tür: Aksiyon, FPS, Oyun

Platform: PC

Boyut: 7.96 GB

Crack: PROPER CODEX

Tarih: 10 Haziran 2014

Kaynak: Kickass

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?