Equilinox

2Equilinox indir - (Direkt indir)

Equilinox, kendi ekosistemlerinizi oluşturabileceğiniz ve besleyebileceğiniz rahatlatıcı bir doğa simülasyonu oyunudur. Dünyayı kendi isteğinize göre şekillendirin, yüzlerce farklı tür yetiştirin ve daha egzotik bitki ve hayvanların kilidini açmak için vahşi yaşamınızı geliştirin.

Dünyaya bitki ve hayvan yerleştirerek ekosistemler yaratırsınız. Farklı bitkiler araziyi daha verimli hale getirecek ve yaban hayatının gelişmesine izin verecek, hayvanlar ise çeşitli oyun içi kaynakları satın almak için kullanabileceğiniz puan kazandıracak.

Her bitki ve hayvanın kendi yaşam döngüsü, davranışları ve gereksinimleri vardır. Bu yüzden her türün kendi ortamından memnun olduğundan, yeterli kaynağa sahip olduğundan ve ekosistemlerin dengeli olduğundan emin olmalısınız.

Kazandığınız puanlar, türünüzü genetik olarak değiştirmek için de kullanılabilir. Böylece türünüzün özelliklerini ve davranışlarını çeşitli faydalar için manipüle edebilirsiniz. Daha fazla egzotik bitki, ağaç ve yaratıkların kilidini açmak için mevcut vahşi yaşamınızı da geliştirebilirsiniz.

Ekstra çeşitlilik noktaları veya yeni içerikler gibi ödüller kazanmak için tamamlanabilecek çoklu oyun içi görevleri vardır. Bazı görevler tekrarlanabilir, bu da belirli bitki ve hayvanların çeşitlilik puanlarının düzenli bir gelirini elde etmesini sağlar.


Equilinox indir - (Direkt indir)

19.117
OYUN BİLGİLERİ 28 Kasım 2018 03:01
Equilinox

Tür: Basit, Oyun, Simulasyon

Platform: PC

Boyut: 152.7 MB

Crack: any

Tarih: 23 Kasım 2018

Kaynak: Public

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

5
Yorumlar

Please Login to comment
avatar
 
Resim Yükle
 
 
 
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Bekirhan Bener Recent comment authors
  Abone Ol  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
Bekirhan Bener
Bekirhan Bener

kaydetmiyo

mertcan aydın
mertcan aydın

merak ettiğim bir şey var yöneticilere sorum bu oyun çalışmıyor ve hala bir çözümü çıkmadı ve yöneticiler hala bir şey yapmadılar bari bir bildirim koyun bir tarafına sorun vardır diye

mertcan aydın
mertcan aydın

oyunu başlat dediğim zaman bir kaç saniye sonra yanıt vermiyor diyor cözümü nedir bilen var mı?

Tolga T
Tolga T

admin bu oyunda sorun var sanırım çalışmıyor

Axtar

daha yeni almıştım steamden :(