Eternal Threads

0Eternal Threads indir - (Direkt indir)

Eternal Threads seçim, sonuç ve zaman manipülasyonu odaklı, tek kişilik, birinci şahıs bakış açısından oynanan, hikâye tabanlı bir yapboz oyunudur.

Zaman akışındaki bozulmayı düzeltmekle görevlendirilmiş bir dedektif olarak, altı kişinin bir ev yangınında öldüğü 2015 yılının mayıs ayında, İngiltere’nin kuzeyine gönderiliyorsun. Yangına engel olman yasak, bunun yerine ev arkadaşlarının yangınla sonuçlanan hafta boyunca yaptıkları seçimleri manipüle ederek hepsinin yangından sağ kurtulmasını sağlamak zorundasın.

Başlangıçtan itibaren, yangından önceki yedi günlük zaman çizgisini keşfetmek için her türlü yetkiye sahipsin. Hafta boyunca yaşanan önemli olayları istediğin kadar ve istediğin sırada izleyebilir veya değiştirebilirsin. Bazı kararların zaman çizgisi üzerinde sadece küçük etkileri olur, bu kararlar eşyaların evin içindeki yerlerini değiştirebilir veya daha derin hikâyeleri ve sırları açığa çıkarılabilir. Fakat büyük değişiklikler; var olan kararları değiştirerek, yeni olaylar ekleyerek ve hatta başka olayların yerini alarak zaman çizgisini yeniden yazar.

Bu zaman çizgisinde yolculuk edip hafta boyunca farklı anlarda alınan kararları değiştireceksin. Bu değişikliklerin etkileri birbirleriyle etkileşime girip birleşerek bu altı ev arkadaşının hepsini kurtarmalı.

Fakat seçimleri olanlar sadece ev arkadaşları değil. Her biri yangından birden fazla şekilde kurtarılabilir. Her sonucun, gelecekteki yaşamlarında önemli etkileri olacak. Sadece en hızlı ve en kolay çözümü mü arayacaksın, yoksa herkes için mümkün olan en iyi sonucun peşine mi düşeceksin?

Sonuç olarak, her şey seçimler ve sonuçlarıyla ilgili.

Oyunun hikâyesini nasıl takip etmek istediğini seç.
Anlatımın tamamı, altı ana karakterin çok sayıda zaman çizgisine yayılmış çok sayıda kararını izliyor. Bunları istediğin şekilde deneyimleyebilirsin.

Bir seferde tek bir karakterin hikâyesine odaklanabilir, seçimlerini zaman çizgileri boyunca izleyebilir ve başa dönüp başka bir karakteri takip edebilirsin.

Hikâyeye bir adli dedektif olarak yaklaşabilir, hikâyenin sonuçlarını gözlemleyip zaman çizgisinde geriye doğru ilerleyebilirsin, yani etkilerden sebeplere gidebilirsin.

Veya her şeyi kronolojik sırasıyla izleyebilir, hafta ilerlerken karakterlerin karşılaştığı kararları gözlemleyip değiştirirken zaman çizgisini deneyimleyebilirsin.


Eternal Threads indir - (Direkt indir)

10.397
OYUN BİLGİLERİ 19 Mayıs 2022 18:32
Eternal Threads

Tür: Bağımsız Yapımcı, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 6.22 GB

Crack: SKIDROW

Tarih: 19 Mayıs 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?