Euro Truck Simulator 2 Iberia

14Euro Truck Simulator 2 Iberia indir - (Direkt indir)

ETS2 hayranlarının önümüzdeki yıla kadar Euro Truck Simulator 2: Iberia genişlemesini beklemesi gerekecek. İlk olarak, yeni bir aydınlatma sistemi ve geliştirilmiş modeller ve dokular tanıtacak olan 1.40 güncellemesini alacaklar.

ETS2 hayranlarına kötü haberlerimiz var. SCS Software, Euro Truck Simulator 2: Iberia‘nın bir gecikme yaşadığını ve önümüzdeki yıl piyasaya çıkacağını bildirdi. Şimdilik içerik oluşturucular yeni bir çıkış tarihi veremiyor. Başlangıçta, genişleme paketi 2020’nin sonunda piyasaya sürülecekti.

Bununla birlikte, iyi haberler de var. Geliştiriciler, Euro Truck Simulator 2’nin grafiklerini büyük ölçüde iyileştirecek olan 1.40 güncellemesindeki çalışmaları bitiriyorlar. Oyun yeni, çok daha gerçekçi bir aydınlatma sistemine sahip olacak. Görsellerin diğer yenilenmiş unsurları buna eşlik edecek. Geliştiriciler, ETS2’de bulunan her modeli ve dokuyu tam anlamıyla geliştirdiler. American Truck Simulator için de benzer değişiklikler hazırlanıyor. SCS Software böylece her iki başlığın da gelecek yıllardaki gelişiminin temellerini atıyor.

Euro Truck Simulator 2 için 1.40 Güncellemesi Ocak 2021’de kapalı test aşamasına girecek. Bundan sonra, birkaç hafta açık betada geçirilecek. Geliştiriciler, son yamanın lansmanının 2021’in ilk çeyreğinde gerçekleşeceğini umuyor.

Euro Truck Simulator 2’nin görsellerinin yenilenmesi, normal şartlar altında bile uygulanması zor olan devasa bir proje. Yaratıcılar bu yılı planlarken, pandemi salgınının, ekibi evden çalışmaya zorlayacağını tahmin edemediler. Ayrıca, Iberia zaten 1.40 yaması düşünülerek geliştiriliyor. Bu nedenle, güncellemeler üzerinde çalışmadaki gecikme, genişlemenin geliştirme döngüsünü de etkiledi.

Bu sadece eklenti üzerinde çalışan ekibi etkilemedi. ETS2’de Almanya’yı yenilemekten sorumlu grup iyi bir ilerleme kaydediyor, ancak yine de 1.40 yaması ile getirilen değişiklikler stabilize olana kadar işin tamamlanmasını beklemek zorunda.


Euro Truck Simulator 2 Iberia indir - (Direkt indir)

87.446
OYUN BİLGİLERİ 8 Nisan 2021 21:41
Euro Truck Simulator 2 Iberia

Tür: Bağımsız Yapımcı, Ek Paketler, Oyun, Simulasyon

Platform: PC

Boyut: 11.2 GB

Crack: CODEX

Tarih: 8 Nis 2021

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?