Evolve

23Evolve indir - (Direkt indir)

İnsan ve doğanın karşı karşıya olduğu vahşi bir dünyada ya avcısınız ya da avsınız! Left 4 Dead’in yaratıcısı Turtle Rock Studios, dört avcının bir diğer oyuncu tarafından yönetilen tek bir yaratığa karşı mücadele ettiği yeni nesil multiplayer FPS oyunu Evolve’u sunar!

Adrenalin dolu 4’e 1 maçlarda avınızı takip edin, saldırı düzenleyin ve gerçek avcının siz olduğunuzu kanıtlayın!

Öne çıkan özellikler
4’e 1: Üç arkadaşınızı yanınıza alın ve yaratık avına çıkın, ya da evrim geçiren yaratığı seçerek insanların peşine düşün. Hangi tarafı seçerseniz seçin silahlarınız ve yetenekleriniz dengeli, mücadele dolu bir oynanış sunuyor olacak.

Birlikte avlanın ya da yalnız ölün: Oynanış tarzınıza uygun bir avcı seçin. Trapper, Support, Assault veya Medic sınıflarının her biri hayati derecede önemli ve yaratığın karşısına çıktığınızda hayatta kalıp kalamayacağınızın belirleyicisi takım çalışması.

Yaratık… Yalnız avcı…: Boss savaşı sizsiniz. Vahşi yeteneklerinizi ve hayvansal hislerinizi kullanarak yıkım saçın, insanları öldürün ve üstün ırk olduğunuzu kanıtlayın.

Vahşi bir gezegen: Shear gezegeninde ne bitki örtüsü ne de vahşi hayat dostunuz. Doğal afetlere kurban gidebilir ya da onları avınıza karşı stratejik bir şekilde kullanabilirsiniz.

Karakter özelleştirme: Seviye atlayın ve yeni geliştirmeler, kaplamalar ve özellikler kazanın. Liderlik tablolarında yükselerek ününüzü arttırın.

Evolve [RePack] İndir (9.38 GB)


Evolve indir - (Direkt indir)

103.776
OYUN BİLGİLERİ 9 Şubat 2015 23:56
Evolve

Tür: Aksiyon, Oyun

Platform: PC

Boyut: 26.48 GB

Crack: CODEX

Tarih: 9 Şubat 2015

Kaynak: Zamunda

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?