Fade to Silence

3Fade to Silence indir - (Direkt indir)

Black Forest Games tarafından geliştirilmekte olan ve THQ Nordic gibi önemli bir ismi arkasında bulunduran bir yapım kendisi. Daha çok, hayatta kalma özelliği öne çıkmakta. Yani, elinizdekileri akıllıca kullanmanız gereken ve sadece gerekli şeyleri toplamanız gereken bir yapım. Gerçekten uzun bir süredir erken erişimde bulunduğunun da altını çizmek gerek. RPG ağırlığını fazlasıyla hissettiğiniz ve elde ettiğiniz zaferler için gerçekten sevindiren bir oyun olmuş Fade to Silence.

Hikaye açısından, bitmek bilmeyen bir kış ile sınanmakta olan dünyada hayatta kalma mücadelesi veren insanları görmekteyiz. Kar ve buz, insanoğlu için gerçekten zor olan bir dünya şekillendirmiş. Doğa kanunları yerle bir olmuş durumda. Eldritch’ten fırlama ürkütücü yaratıklar dünyada fink atıyor. Bizim görevimiz ise, insanları kurtarmak, hayatta kalmalarını sağlamak ve bu canavarlaşmış doğaya ve yaratıklara kafa tutmak.

Fade to Silence inceleme

Peki, nasıl bir oynanış sunuyor?
Öncelikle, oyun bize 2 adet mod sunuyor. Bunlardan bir tanesi, kolay mod olarak da tanımlayabileceğimiz bu modun adı Exploration. Bu modda, başarım elde edemiyorsunuz ve Circle of Torment kapalı durumda. Ayrıca, bu modda elde etmiş olduğunuz şeyler, asıl moda aktarılmıyor. Bu sebeple, sadece öğrenmelik kullanabileceğiniz bir mod. Survival modu olan asıl modumuzda başarımları açabiliyorsunuz. Can konusunda sınırlı bir durumdasınız ne yazık ki ama Circle of Torment oyun tecrübenizi olumlu bir şekilde etkiliyor, merak etmeyin.

Oyuna, bir meşale ile başlıyorsunuz ve elinizdeki meşale ile keşfe çıkıyorsunuz. Eşya alanınız sınırlı olduğu için, önünüze gelen her şeyi de toplayamıyorsunuz ne yazık ki. Çok akıllıca davranmanız gerekiyor ve ihtiyaçlarınıza yönelik adımlar atmanız gerekiyor. Fade to Silence içerisinde doğa bile sizin düşmanınız. Oyundaki neredeyse her şey düşmanınız olduğu için, güvenli ve doğru adımlar atarak eşyalar toplayıp, merkezinizi güçlendirmek ve insanları kurtarmanız gerekiyor. Tabii, kurtardığınız insanları takipçileriniz olarak yanınıza alabiliyor ve onları çalıştırabiliyorsunuz.

Fade to Silence REPACK 7.7 GB İNDİR


Fade to Silence indir - (Direkt indir)

61.484
OYUN BİLGİLERİ 2 Mayıs 2019 13:29
Fade to Silence

Tür: Oyun, RYO

Platform: PC

Boyut: 10.5 GB

Crack: RELOADED 

Tarih: 30 Nis 2019

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?